choose your language  Prague Airport Transfers US version  Prag Flughafentransfers  Transport de l’aéroport de Prague  Taxis desde el aeropuerto Praga  Taxi dell’Aeroporto Praga  Praag Luchthaven Taxi  Prag Flygplatstaxi  Praha Flyplass Taxi  Prag Lufthavnstaxa  αεροδρόμιο Πράγα Taxi  הזמינו הסעה משדה התעופה של פראג במונית פרטית  プラハ空港送迎車  프라하 공항 택시 예약  Doprava letiště Praha Ruzyně  Такси в Праге - Аэропорт  Praga - Táxi de Aeroporto  Praha Lentokenttätaksi  Taxi z lotniska Praga  Prága repülõtéri transzfer  LOTNISKO PRAGA Transport z / do lotniska Praga
INDEX | LOTNISKO PRAGA | PRAGA TRANSPORT | O PRASKICH TAKSÓWKARZACH | WARUNKI REZERWACJI | KONTAKT
Prague Airport Transfers Live Help
menu Taxi z lotniska Praga - rezerwacje on-line
menu Transport taksówkami z/na dworzec kolejowy
menu Park pojazdów
menu Nasi kierowcy
menu Bezpieczeństwo
menu Referencje
menu Cennik taxi z lotniska
menu Często zadawane pytania
menu Limuzyny luksusowe
menu Transport osób dokądkolwiek
menu Praskie spacery
menu Wycieczki i ekskursje poza Pragę
menu Taxi w Pradze
menu Transport z lotniska do innych miast
menu Specjalne usługi i życzenia


Túra zdarma  - pro každého cestujícího pokud se zarezervujte zpáteční transfer z letiště.


menuPrzewozimy za stałą cenę.
menuNie ma dopłat za oczekiwanie.
menuNie ma dopłat za kilometry.
menuNie ma stawek wejściowych.
menuSerwis 24 godzinny.
menuGwarantujemy 100% niezawodność.
menuŻadnych problemów w przypadku opóźnienia lotu.
menuBez dopłat zapewniamy foteliki dla dzieci.
menuBez dopłat w przypadku opóźnienia Państwa lotu.
menuRekompensata finansowa przy najmniejszym niezadowoleniu.
menuKierowca pomoże Państwu z chęcią przy bagażu.
Transfer w obrębie Miasta Praga.
Przejazd z lotniska Ruzyne do Hotelu (i vice versa) już od 24 Euro z vat dla 4 osób.
Oprócz Pragi
organizujemy również transport do pozostałych miast w Republice Czeskiej oraz także zwiedzanie Pragi autokarem. Więcej informacji poda nasz kierowca.

Cennik transportu z / na lotnisko Praga Ruzyně i do wybranych miast w RC


Transfers out of Prague.
Ceny tutaj podane są cenami za wóz razem z VAT (jeden albo czterej pasażerowie, płacicie Państwo zawsze jednakową sumę). Prosimy o kontakt z nami w razie żądania cenowej kalkulacji do destynacji (miast), które nie są tutaj podane. Stałym klientom i biurom podróży udzielamy zniżki.

Our fixed prices from / to Prague Airport
 
Cash and card payment options for Prague airport taxi.

10% obniżka transferu minibusem na dłuższych trasach
Jeśli podróżujesz z nami pomiędzy Pragą i innymi miastami europejskimi, takimi jak Wiedeń, Norymberga, Passau i Kraków itp., oferujemy 10% zniżki na ten transfer, jeśli zarezerwujesz i opłacisz wcześniej Większą wycieczkę po Pradze lub kolację na rejsie rzecznym. Aby zakwalifikować się do tej promocji, musisz powołać się/napisać uwagę „10% obniżka długi dystans” podczas dokonywania rezerwacji. Rezerwacja musi być opłacona przynajmniej na co najmniej 24 godziny przed datą odbioru lub datą podróży. Standardowe zasady anulowania rezerwacji.

Same day return transfers.
Oferujemy trzy rodzaje opłat:
W jedną stronę - nasza standardowa opłata.
Powrót tego samego dnia - Zapłacisz tylko za przejazd w jedną stronę plus opłatę postojową, więc powrotna jest bezpłatna. To jest Twoja najtańsza opcja, jeśli podróżujesz do i z tego samego miejsca przeznaczenia w tym samym dniu.
Każdy dzień powrotu - pomnóż opłatę w jedną stronę przez dwa.

Opłata postojowa
Jeśli potrzebujesz oczekiwania lub wielo-przystankowego transferu, na przykład udajesz się do jednego miasta, gdzie czekamy na Ciebie, a potem kontynuujesz gdzieś indziej, dodamy opłatę postojową. Nasze opłaty postojowe są następujące: 1-4 osób: 220 CZK/godzina; 5-8 osoby: 260 CZK/godz. W celu uzyskania opłaty dla dużych grup, prosimy o kontakt. Nie pobieramy tej opłaty dla krótkich postojów nie przekraczających 15 minut.

Faq - your questions answered.
Jakie są zalety korzystania z waszych transferów w porównaniu do podróżowania koleją lub autobusem?
Do naszych transferów wykorzystujemy pojazdów nowych i wygodnych, a czas podróży jest krótszy. Nie ma innych przystanków na drodze, chyba że poprosisz, aby je zrobić (na obiad itp.). Jeśli podróżujesz pociągiem lub autobusem można również dodać koszty dotarcia do i ze stacji, podczas gdy nasze transfery odbywają się „od drzwi do drzwi”.

Jesteśmy bardzo zainteresowani Państwa usługami, ale ceny są dla nas zbyt wysokie. Czy możecie dać nam zniżki?
Niestety nie jesteśmy w stanie zapewnić zniżek. Jesteśmy przekonani, że nasze ceny są już bardzo konkurencyjne. Jedynym wyjątkiem, w którym będziemy w stanie zapewnić zniżki są biura podróży, a to powinno być oparte na stałej współpracy i podlegać minimalnej liczbie rezerwacji. Prosimy skontaktować się z nami.

Czy wasz kierowca poleci nam jakieś dobre miejsce na obiad/kolację w drodze?
Tak, nasz kierowca chętnie pomoże Ci w tym lub innych pytaniach, które możesz mieć.

Czy podane ceny zawierają wszystkie opłaty i wskazówki? Podane ceny są all-inclusive, ale nie obejmują opcjonalnych napiwków dla kierowcy. Nie jest obowiązkowe, aby dać kierowcy napiwek, ale jeśli jesteś zadowolony z transportu, bardzo ceniony będzie napiwek  w wysokości 5 a 10% kosztów transferu.

Czy możemy zarezerwować na tej trasie Mercedesa klasy E? Tak, zapraszamy do wyboru tej opcji podczas procesu rezerwacji. Należy pamiętać, że cena jest nieco wyższa w porównaniu do standardowego pojazdu.

Jakie pojazdy wykorzystujecie do transferów międzymiastowych? Prosimy sprawdzić sekcję dostępnych samochodów naszej floty. Używamy tylko tych marek, które są wymienione w tej sekcji. Maksymalny wiek samochodów wynosi pięć lat, ale średni wiek naszej floty to dwa lata. Jeśli potrzebujesz konkretnego modelu, prosimy wziąć to pod uwagę podczas procesu rezerwacji, a my dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Państwa oczekiwania.

Jesteśmy grupą 8 osób z dużymi bagażami. Czy minibus będzie wystarczający dla nas? Proszę sprawdzić specyfikację pojazdu w naszej sekcji floty lub napisać do nas przed dokonaniem rezerwacji. Niestety, najprawdopodobniej w przypadku nadmiernego bagażu standardowe busy przeznaczone dla maksymalnie 8 osób okażą się niewystarczającym rozwiązaniem. W tej sytuacji musielibyśmy zorganizować duży (i znacznie droższy) minibus dla 20 pasażerów, ewentualnie z bagażnikiem.

Jesteśmy grupą 3 osób z dużymi bagażami. Czy powinniśmy zarezerwować sedan, lub skorzystać z bezpłatnego minibusu z opcją powiększenia? Jeśli uważacie, że Wasze torby będą zbyt duże do standardowego pojazdu sedan, to zawsze bezpieczniej jest zarezerwować minibus.

Czy możemy zatrzymać się na toaletę lub szybką przekąskę w drodze? Tak, oczywiście – krótkie zatrzymanie się do 15 minut jest bezpłatne. W przypadku dłuższych postojów, może być doliczona opłata postojowa, ale mile widziane jest, aby skonsultować się bezpośrednio z kierowcą.

Czy możemy korzystać z Wi-Fi podczas transportu? Prosimy zanotować to podczas rezerwacji, a my dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić kartę na darmowy hotspot Wi-Fi.

Będę uczestniczyć w spotkaniu i potrzebuję kierowcy czekającego na mnie przed powrotem. Co jest najlepszym rozwiązaniem do rezerwacji? W większości przypadków najlepszym i najtańszym rozwiązaniem jest rezerwacja w tym samym dniu transferu powrotnego. W ten sposób nie będziesz płacić za podróż powrotną, tylko w jedną stronę plus opłatę postojową. Oferujemy nawet powrót do Pragi - albo na lotnisko lub do centrum miasta.


logo firmy

Czech registration PRAGUE AIRPORT TRANSFERS spol. s.r.o. IC 27593622
Całkowity serwis transportowy zabezpiecza ponad 100 naszych doświadczonych kierowców.
O firmie.
Nasza spółka już przez wiele lat załatwia transport z lotniska oraz po całej RC. Kilka słowy ujmując nasze usługi – oferujemy solidny i komfortowy transport (TAXI, LIMUZYNY, VANY, MIKROBUSY) za stałe ceny. Współpracujemy z wieloma spółkami lotniczymi, hotelami w Pradze i agencjami turystycznymi zwłaszcza w UK.
Motto.
Nasza firma stawia na ideę zabezpieczenia jakościowego serwisu transportowego pomiędzy lotniskiem Praga Ruzyně oraz przez Państwa wskazanym miejscem. Mottem naszej firmy jest przede wszystkim: - niezawodność,
- solidność kierowców,
- uprzednio uzgodniona cena dla większości praskich destynacji,
- komfortowe pojazdy.
Lotnisko Praga
największe lotnisko w Republice Czeskiej to międzynarodowy port lotniczy w Pradze-Ruzini, usytuowane ok. 20 km na północny zachód od centrum miasta. Do miasta można dojechać autobusem nr 119, łączący miasto z lotniskiem, kursuje w godzinach 4.30 - 23.30. Jego trasa łączy się z trasą metra (stacja Dejvická na trasie A)
Przybywają Państwo na lotnisko Ruzyně regularnie?
Prosimy o kontakt z nami – pojedynczym osobom i firmom oferujemy specjalne VIP ceny.

(C) Prague Airport Transfers | Tani przejazd osób z / na lotnisko Ruzyně Praha | Transfer Bezpłatny | Sitemap
Transport autobusowy - Przewóz na kongresy - Porównani cen z lotniska - PRAGA PRZEWODNIK - PRAGUE TAXI - POGODA W PRADZE - HOTELE W PRADZE