choose your language  Prague Airport Transfers US version  Prag Flughafentransfers  Transport de l’aéroport de Prague  Taxis desde el aeropuerto Praga  Taxi dell’Aeroporto Praga  Praag Luchthaven Taxi  Prag Flygplatstaxi  Praha Flyplass Taxi  Prag Lufthavnstaxa  αεροδρόμιο Πράγα Taxi  הזמינו הסעה משדה התעופה של פראג במונית פרטית  プラハ空港送迎車  프라하 공항 택시 예약  Doprava letiště Praha Ruzyně  Такси в Праге - Аэропорт  Praga - Táxi de Aeroporto  Praha Lentokenttätaksi  Taxi z lotniska Praga  Prága repülõtéri transzfer  LOTNISKO PRAGA Transport z / do lotniska Praga
INDEX | LOTNISKO PRAGA | PRAGA TRANSPORT | O PRASKICH TAKSÓWKARZACH | WARUNKI REZERWACJI | KONTAKT
Prague Airport Transfers Live Help
menu Taxi z lotniska Praga - rezerwacje on-line
menu Transport taksówkami z/na dworzec kolejowy
menu Park pojazdów
menu Nasi kierowcy
menu Bezpieczeństwo
menu Referencje
menu Cennik taxi z lotniska
menu Często zadawane pytania
menu Limuzyny luksusowe
menu Transport osób dokądkolwiek
menu Praskie spacery
menu Wycieczki i ekskursje poza Pragę
menu Taxi w Pradze
menu Transport z lotniska do innych miast
menu Specjalne usługi i życzenia


Túra zdarma  - pro každého cestujícího pokud se zarezervujte zpáteční transfer z letiště.


menuPrzewozimy za stałą cenę.
menuNie ma dopłat za oczekiwanie.
menuNie ma dopłat za kilometry.
menuNie ma stawek wejściowych.
menuSerwis 24 godzinny.
menuGwarantujemy 100% niezawodność.
menuŻadnych problemów w przypadku opóźnienia lotu.
menuBez dopłat zapewniamy foteliki dla dzieci.
menuBez dopłat w przypadku opóźnienia Państwa lotu.
menuRekompensata finansowa przy najmniejszym niezadowoleniu.
menuKierowca pomoże Państwu z chęcią przy bagażu.
Transfer w obrębie Miasta Praga.
Przejazd z lotniska Ruzyne do Hotelu (i vice versa) już od 24 Euro z vat dla 4 osób.
Oprócz Pragi
organizujemy również transport do pozostałych miast w Republice Czeskiej oraz także zwiedzanie Pragi autokarem. Więcej informacji poda nasz kierowca.
Przybywają Państwo na lotnisko Ruzyně regularnie?
Prosimy o kontakt z nami – pojedynczym osobom i firmom oferujemy specjalne VIP ceny.

Wycieczki

Jednodniowe wycieczki poza Pragę


Praga jest naprawdę magicznym miejscem, jednak nie ignoruj reszty kraju. Jeśli zatrzymujesz się w Pradze na więcej niż kilka dni, lub nie jest to Twoja pierwsza wizyta, dobrym pomysłem jest zobaczyć inne niesamowite miejsca poza tym miastem.

Ucieknij od tłumów i odwiedź Czechy Środkowe, które są bogate w historię i zamki - byłe miejsca królów i arystokratów tego kraju. Czechy Zachodnie słyną z uzdrowisk leczniczych. Znajdujące się w pobliżu Terezín jest miejscem upamiętniającym smutną historię II wojny światowej. Południowe Czechy są domem dla uroczych średniowiecznych miast, takich jak Czeski Krumlov lub bliższa Pragi, Kutná Hora - oba są warte odwiedzenia.

Jeśli kontynuujesz swoją podróż z Pragi (lub w przeciwnym kierunku) do innych miast, takich jak Wiedeń, Salzburg, Linz, Norymbergia, Passau, Monachium, Kraków czy Warszawa, znajdziesz w nich wiele możliwości zwiedzania/zatrzymania na kilka godzin. Prawdopodobnie najbardziej popularnymi wśród naszych turystów są szlaki z Pragi do Passau, czy do Wiednia, oddalone zaledwie o kilka godzin od przystanku w Czeskim Krumlov. Zarezerwuj z nami transport i zapłać niewielką opłatę postojową, by skorzystać z tej oferty.

Oferujemy dwa rodzaje wycieczek: regularne oraz prywatne.


departureRegularnie organizowane wycieczki odbywają się tylko w określonych dniach i godzinach. Odbywają się wraz z innymi osobami, przewodnikiem i zawierają wszystkie opłaty.

Kutná Hora 5.5 godziny

Kutná Hora, średniowieczne centrum wydobycia srebra, była drugim najbogatszym miastem Królestwa Czech. Podczas spaceru w Kutnej Horze możesz odwiedzić gotycką Katedrę św. Barbary i Sąd Włoski - pierwotnie Royal Mint. Nie mniej godne podziwu są inne piękne gotyckie, renesansowe i barokowe domy mieszczańskie i unikalna kamienna studnia z XV wieku. Możesz odwiedzić również jedne z najciekawszych miejsc pochówku na świecie - kostnicę w małej wiosce w pobliżu Sedleč. Kaplica ta jest ozdobiona ponad 40 000 ludzkich kości, w tym żyrandolem i herbem rodu Schwarzenberg.

Cena: Dorośli: 990 CZK, Studenci: 940 CZK, dzieci: 800 CZK.

 

Kutná Hora Tour
Czeski Krumlov 10 godzin

Czeski Krumlov, średniowieczne miasto w południowych Czechach, nadal ma niemal bajkowy urok i słusznie jest zarejestrowane jako element dziedzictwa UNESCO. Będziesz chodzić po mieście w towarzystwie naszego przewodnika i zjesz obiad w średniowiecznej karczmie. Następnie będziemy kontynuować naszą wycieczkę odwiedzając Zamek Krumlov. Ten drugi co do wielkości czeski zamek jest wyposażony w zabytkowe meble i wypełniony jest sztuką, gobelinami i bogato zdobioną bronią. Ponieważ zamek jest zamknięty w okresie zimowym, w tych miesiącach odwiedzimy Czeskie Budziejowice, dawne miasto królewskie założone w XIII wieku. 

Cena: Dorośli: 1 890 CZK, studenci: 1 890 CZK, dzieci: 1 590 CZK.

 

Český Krumlov
Terezín Memorial 5 godzin

Terezín, oryginalna militarna forteca zbudowana w XVIII wieku przez cesarza Józefa II jest nierozerwalnie związana z historią II wojny światowej. Bardziej znane miasto garnizonowe Terezín (Duża Twierdza) służyło jako obóz zbiorczy dla Żydów z całej Europy i było używane do celów propagandy nazistowskiej przez Czerwony Krzyż w czasie wizyty w 1944 roku. Mniej znana Mała Twierdza była okrutnym więzieniem tajnej policji Rzeszy - Gestapo. Jeśli interesujesz się historią II wojny światowej i holokaustem, przejdź z nami do małej twierdzy Terezín i muzeum znajdującego się w Dużej Twierdzy. Tutaj zapamiętasz smutną historię Żydów w Muzeum Getta, do którego zesłanych zostało więcej niż 150.000 Żydów i pomimo, że nie był to obóz zagłady, pod koniec wojny przeżyło tam zaledwie 17 247.

Cena: Dorośli: 1 190 CZK, studenci: 1 090 CZK, dzieci: 900 CZK.

 

Terezín Memorial Tour
Karlowe Wary 9,5 godz.)

Karlowe Wary to bardzo znane miasto spa w Republice Czeskiej. Jego historia zaczyna się w XIV wieku za panowania Karola IV. Moce lecznicze tutejszych źródeł były testowane przez takich mistrzów, jak rosyjski car Piotr Wielki i niemiecki pisarza Goethe. Karlowe Wary zasłynęły dzięki produkcji światowej sławy kryształu Moser, porcelany Carlsbad i likieru ziołowego Becherovki. Po przyjeździe, program rozpoczyna się wizytą w fabryce szkła Moser. Z fabryki szkła przewieziemy Cię do centrum, gdzie nasz przewodnik będzie towarzyszył Ci na spacerze, aby podziwiać piękne deptaki z licznymi źródłami mineralnymi i budynkami architektonicznymi. Punktem kulminacyjnym wycieczki jest Vřídlo (Wielka Wiosna), które jest najbardziej znaną wiosną w Karlowych Warach. Wystrzela się w górę na wysokość prawie 12 metrów. Po obiedzie w czasie wolnym można cieszyć się zwiedzaniem miasta na własną rękę. 

Cena: Dorośli: 1 590 CZK, studenci: 1 490 CZK, dzieci: 1 290 CZK.

 

Karlovy Vary
Browar Pilsner i Jaskinie Koněprusy 9 godzin

Piwo warzono w Pilźnie od niepamiętnych czasów, a pierwsze wzmianki o warzeniu tutaj są związane z samym założeniem miasta Pilzno. Ta wycieczka zabierze Cię do Muzeum Browaru, które posiada kolekcje dotyczące historii transakcji, cech i produkcji piwa oraz rozlewni i piwnic historycznych, gdzie skosztujesz świeżego piwa warzonego według starej receptury, którą wiele browarów na całym świecie starało się naśladować. Program zwiedzania nieznacznie zmienia się w zależności od sezonu. W miesiącach letnich wycieczka obejmuje wizytę w jaskiniach Koněprusach, a w miesiącach zimowych zastępuje ją wizyta w mieście Pilzno. Ponieważ jest dość zimno zarówno w obu piwnicach browaru, jak i jaskiniach Koněprusach zaleca się wziąć ze sobą cieplejsze ubrania. Koněprusy to mała miejscowość znana z najdłuższego systemu jaskiń w Republice Czeskiej. Nasz przewodnik poprowadzi Cię przez 600 metrów pięknych jaskiń krasowych.

Cena: Dorośli: 1 890 CZK, studenci: 1 590 CZK, dzieci: 1 450 CZK.

 

Pilsen and Urquell Brewery
Drezno 11 godzin

Drezno urosło od wioski rybackiej do spa i rezydencji królewskiej, a później stało się stolicą Saksonii. Galerie Zwingera i Albertinum w Hofkirche, kościoły Frauenkirche i Opera Sempera są jednymi z najważniejszych zabytków w Dreźnie. W czasie II wojny światowej miasto zostało całkowicie zniszczone przez masowe bombardowania, ale zostało odnowione i przebudowane. Wycieczka zawiera bilet do słynnego barokowego pałacu Zwinger i Galerii sztuki, w której można podziwiać "Madonnę Sykstyńską", słynny obraz Rafaela, a także wiele innych znakomitych dzieł dawnych mistrzów od XIV do XVII wieku (Rubensa, Rembrandta, Poussin itp.).

Cena: Dorośli: 1 990 CZK, studenci: 1 990 CZK, dzieci: 1 550 CZK.

 

Dresden Excursion
Zamek Karlštejn 4 godziny

Karlštejn to jeden z najczęściej odwiedzanych zamków czeskich, zbudowany przez cesarza Karola IV pomiędzy 1348 i 1355. Ten gotycki zamek służył jako depozytariusz królewskich i cesarskich klejnotów oraz klejnotów koronacyjnych, a także jako archiwum dokumentów państwowych. Po wspinaczce na wzgórze weźmiesz udział w godzinnym zwiedzaniu wnętrza zamku Karlštejn. Twój przewodnik zapozna Cię nie tylko z historią zamku, ale również z życiem Karola IV i sztuką za jego panowania.

Cena: Dorośli: 890 CZK, studenci: 850 CZK, dzieci: 750 CZK.

 

Jindrichuv Hradec
Zamek Konopiště 4 godziny

Zamek Konopiště znajduje się około 45 km od Pragi. Został założony w XIV wieku, a w 1887 roku został odnowiony przez następcę tronu Habsburgów, Franciszka Ferdynanda d'Este. We wnętrzu zamku można zobaczyć nie tylko należące do Ferdynanda duże zbiory sztuki, liczne rzeźby i obrazy na temat św. Jerzego, ale można również podziwiać jeden z najbardziej obszernych zbiorów historycznych broni.

Cena: Dorośli: 950 CZK, studenci: 850 CZK, dzieci: 750 CZK.

 

Konopiště Castle

departureElastyczne prywatne wycieczkisą organizowane na żądanie (wtedy, kiedy sobie życzysz), tylko dla Twojej grupy, bez opłat za wstęp i przewodnik

Kutná Hora HALF DAY (5.5 hrs)

Kutná Hora used to play an important role in the 13th century when silver ore was discovered here, until the 16th century when silver resources were depleted. Among the most important attractions are the Gothic, five-naved St. Barbara's Church, begun in 1388, and the Italian Court, formerly a royal residence and mint, which was built at the end of the 13th century, and the nearby Sedleč Ossuary. Small enough to be seen in a single day, free of the ugly, Communist-era buildings that plague many of the country's small towns, and not very far from Prague - all these factors make it a very popular day trip. 

Price: 2900 CZK per vehicle

 

Kutná Hora
Český Krumlov from 9 to 11 hrs

This picturesque historical town in southern Bohemia, tinged with romance, has been, not unjustifiably, the second most visited in the Czech Republic. It is also a UNESCO World Heritage Site, with over three hundred buildings in the historical centre that enjoy this protected status. Among the best attractions to visit are: the castle, the famous Hall of Masks, the unique Baroque theatre, the chateau garden with a Rococo fountain, Barber's Bridge, Alchemists' Homes, Eggenberg Brewery, Crafts Museum, and the wooden river rafts. 

Price: from 4500 CZK per vehicle

 

Cesky Krumlov
Karlovy Vary from 7 to 9 hrs

Karlovy Vary is the most famous spa town in the Czech Republic. King Charles IV discovered the thermal springs here in 1358, and since then many personalities, like Beethoven, Chopin, Bach, and Peter the Great, have enjoyed the healing springs. Stroll along the beautiful riverside promenade, admire the city’s architectural gems, taste numerous mineral waters from hot springs which are spread all around the historical centre, and visit thermal spas, pools or wellness centres. The city is also well known for the production of porcelain and glass (the Moser factory), Becherovka (a unique Czech herbal liqueur) and delicious spa waffles. 

Price: from 3600 CZK per vehicle

 

Karlovy Vary
Terezín Memorial HALF DAY (5 hrs)

The massive citadel of Terezín with more than 4km of walls was originally a military garrison and fortress built in the 18th century by Emperor Joseph II, and used as a defence against Prussian aggression. During WWII, the Nazis used Terezín as a transit camp and prison of the Prague Gestapo. You can recall the sad history of the Jews in the Museum of the Ghetto, where more than 150,000 Jews were sent, and although it was not an extermination camp, at the end of the war there were just 17,247 survivors. 

Price: from 2300 CZK per vehicle

 

Terezín
Karlštejn Castle HALF DAY (4 hrs)

Escape to the medieval fortress in the middle of breathtaking countryside, and still make it back in time to enjoy Prague’s nightlife. Karlštejn is rightly one of the top attractions of the Czech Republic, especially due to its proximity to Prague. This charming Gothic castle was founded in 1348, built by the Czech King and Roman Emperor Charles IV as a place for safekeeping of the royal treasures. 

Price: 1600 CZK per vehicle

 

Karlštejn Castle
Pilsen Brewery Tour HALF DAY (6 hrs)

Pilsen - Mostly know as a city of commerce, however best as the cradle of Pilsen been. The Prazdroj Brewery was established in 1842 and today you can taste the most popular Czech beer there called Pilsner Urquell which is world famous. Visit the Brewery Museum, Town Hall, Franciscan Monastery and Gothic Church of St Bartholomew. 

Price: from 3200 CZK per vehicle

 

Plzeň
Konopiště Castle Tour HALF DAY (4 hrs)

Surrounded by peaceful forests, Konopište Castle has a rich and varied architectural history. The original castle was built as a fortress exhibiting the style of French citadels. Later, in the hands of various owners, the residence took on the characteristics of both Baroque and Renaissance styles. The final private owner of the estate was Archduke Franz Ferdinand, who owned the castle until his death at the start of World War I. 

Price: 1700 CZK per vehicle

 

Křivoklát Castle
Křivoklát Castle Tour HALF DAY (4 hrs)

This extensive Gothic royal castle from the 13th century, originally a hunting castle of the Přemysl dynasty, was rebuilt at the end of the 15th century for Wladislaw Jagiello. Used as a prison in the 16th century, later the castle was burned down in 1643 and finally restored at the turn of the 19th and 20th centuries. The historical interiors include the chapel, the Knights’ Hall, the Royal Hall, the Fürstenberg library, the jail and the Fürstenberg museum (where paintings and books are stored). 

Price: from 1700 CZK per vehicle

 

Křivoklát Castle

logo firmy

Wyjazdy bez przewodnika, informacje jak to działa.
1) Ceny podane za te wyjazdy są cenami za pojazd (lub za pojemność pojazdu), nie za osobę. Ceny nie obejmują żadnych wejść do obiektów itp. Cena obejmuje tylko przejazd powrotny i czas czekania.
2) Wszystkie wyjazdy bez przewodnika są w 100% elastyczne. Państwo określają czas i miejsce wsiadania. Długość wycieczki może być zmieniana na miejscu, jeśli będą chcieli Państwo zostać dłużej lub odjechać wcześniej, cena będzie zmieniona na miejscu. Samochód jest wyłącznie dla Państwa dyspozycji i nie będą go Państwo dzielić z innymi podróżnymi.
3) Kierowca udzieli podstawowych informacji o danym miejscu, wycieczce w języku angielskim. Dodatkowo w niektórych wycieczkach przewodnik jest wliczony do ceny biletu jak np. Karlštejn, Terezín itp.
O firmie.
Nasza spółka już przez wiele lat załatwia transport z lotniska oraz po całej RC. Kilka słowy ujmując nasze usługi – oferujemy solidny i komfortowy transport (TAXI, LIMUZYNY, VANY, MIKROBUSY) za stałe ceny. Współpracujemy z wieloma spółkami lotniczymi, hotelami w Pradze i agencjami turystycznymi zwłaszcza w UK.
Motto.
Nasza firma stawia na ideę zabezpieczenia jakościowego serwisu transportowego pomiędzy lotniskiem Praga Ruzyně oraz przez Państwa wskazanym miejscem. Mottem naszej firmy jest przede wszystkim: - niezawodność,
- solidność kierowców,
- uprzednio uzgodniona cena dla większości praskich destynacji,
- komfortowe pojazdy.
Lotnisko Praga
największe lotnisko w Republice Czeskiej to międzynarodowy port lotniczy w Pradze-Ruzini, usytuowane ok. 20 km na północny zachód od centrum miasta. Do miasta można dojechać autobusem nr 119, łączący miasto z lotniskiem, kursuje w godzinach 4.30 - 23.30. Jego trasa łączy się z trasą metra (stacja Dejvická na trasie A)

(C) Prague Airport Transfers | Tani przejazd osób z / na lotnisko Ruzyně Praha | Transfer Bezpłatny | Sitemap
Transport autobusowy - Przewóz na kongresy - Porównani cen z lotniska - PRAGA PRZEWODNIK - PRAGUE TAXI - POGODA W PRADZE - HOTELE W PRADZE