choose your language  Prague Airport Transfers US version  Prag Flughafentransfers  Transport de l’aéroport de Prague  Taxis desde el aeropuerto Praga  Taxi dell’Aeroporto Praga  Praag Luchthaven Taxi  Prag Flygplatstaxi  Praha Flyplass Taxi  Prag Lufthavnstaxa  αεροδρόμιο Πράγα Taxi  הזמינו הסעה משדה התעופה של פראג במונית פרטית  プラハ空港送迎車  프라하 공항 택시 예약  Doprava letiště Praha Ruzyně  Такси в Праге - Аэропорт  Praga - Táxi de Aeroporto  Praha Lentokenttätaksi  Taxi z lotniska Praga  Prága repülõtéri transzfer  LOTNISKO PRAGA Transport z / do lotniska Praga
INDEX | LOTNISKO PRAGA | PRAGA TRANSPORT | O PRASKICH TAKSÓWKARZACH | WARUNKI REZERWACJI | KONTAKT
Prague Airport Transfers Live Help
menu Taxi z lotniska Praga - rezerwacje on-line
menu Transport taksówkami z/na dworzec kolejowy
menu Park pojazdów
menu Nasi kierowcy
menu Bezpieczeństwo
menu Referencje
menu Cennik taxi z lotniska
menu Często zadawane pytania
menu Limuzyny luksusowe
menu Transport osób dokądkolwiek
menu Praskie spacery
menu Wycieczki i ekskursje poza Pragę
menu Taxi w Pradze
menu Transport z lotniska do innych miast
menu Specjalne usługi i życzenia


Túra zdarma  - pro každého cestujícího pokud se zarezervujte zpáteční transfer z letiště.


menuPrzewozimy za stałą cenę.
menuNie ma dopłat za oczekiwanie.
menuNie ma dopłat za kilometry.
menuNie ma stawek wejściowych.
menuSerwis 24 godzinny.
menuGwarantujemy 100% niezawodność.
menuŻadnych problemów w przypadku opóźnienia lotu.
menuBez dopłat zapewniamy foteliki dla dzieci.
menuBez dopłat w przypadku opóźnienia Państwa lotu.
menuRekompensata finansowa przy najmniejszym niezadowoleniu.
menuKierowca pomoże Państwu z chęcią przy bagażu.
Transfer w obrębie Miasta Praga.
Przejazd z lotniska Ruzyne do Hotelu (i vice versa) już od 24 Euro z vat dla 4 osób.
Oprócz Pragi
organizujemy również transport do pozostałych miast w Republice Czeskiej oraz także zwiedzanie Pragi autokarem. Więcej informacji poda nasz kierowca.

Warunki rezerwacji i nasze gwarancje
Prague Airport Transfers.

Klient, który korzysta z usług firmy PRAGUE AIRPORT TRANSFERS Inc. z siedzibą przy ul. Komornická 1982/7, 160 00 Praga, ID nr: 27593622, akceptuje niniejszy Regulamin oraz poprzez podpisanie lub złożenie zamówienia, umowy lub rezerwacji oświadcza wyraźną zgodę na niniejszy Regulamin, który odnosi się do zamówienia lub umowy. Klient, który nie zgadza z niniejszym Regulaminem nie jest uprawniony do złożenia lub podpisania żadnego dokumenty umowy z firmą.

 

Podstawowe warunki umowy

Firma - przewoźnik lub pośrednik transportowy PRAGUE AIRPORT TRANSFERS Inc. z siedzibą przy ul. Komornická 1982/7, 160 00 Praga, ID nr: 27593622, który zapewnia transport na mocy niniejszego Regulaminu.

Klient - osoba lub firma, która korzysta z usług Spółki na podstawie zamówienia lub umowy

Usługi/Transport – transport lub pośrednictwo transportowe dla Klienta, prowadzone lub pośredniczone przez firmę

 

Sposoby składania zamówienia
Wszystkie usługi świadczone są w formie składania wcześniejszych zleceń. Jednak, jeśli potrzebujesz pojazdu natychmiast, zwykle jesteśmy w stanie dostarczyć samochód w ciągu 15 minut. Zamówienia można dokonać online za pośrednictwem naszej strony internetowej, gdzie automatycznie zostanie utworzone Twoje konto, a następnie będziesz kontynuował zamówienie emailem lub telefonicznie.

 

Odpowiedzialność klienta
W trakcie transportu Klient zobowiązany jest zachowywać się zgodnie z instrukcjami kierowcy i przestrzegać przepisów bezpieczeństwa transportu. Klient potwierdza, że przed transportem został poinformowany o wszystkich okolicznościach, w tym przepisach bezpieczeństwa. Klient zobowiązuje się również nie zaszkodzić w żaden sposób wyposażeniu przewoźnika i utrzymaniu porządku pojazdu. W przypadku złamania tych zobowiązań, klient jest świadomy odpowiedzialności za szkody spowodowane przez jego/jej działania na rzecz firmy lub zamówionego przewoźnika.

Klient zobowiązany jest również do zajęcia miejsca w pojeździe w uzgodnionym terminie, chyba, że obiektywna rzeczywistość nie pozwala mu na przybycie do pojazdu transportowego na czas, na przykład z powodów wymienionych powyżej.

 

Ważność Regulaminu
Niniejsze warunki obowiązują na czas nieokreślony począwszy od 1 czerwca 2013 roku. W przypadku zmian w niniejszym Regulaminie, które są zastrzeżone przez Spółkę, Klient zobowiązuje się przestrzegać Regulaminu w wersji obowiązującej w momencie podpisywania umowy  lub momentu wysłania lub złożenia zamówienia.

Our service promise. Z naszym hojnym regulaminem,  w razie jakichkolwiek nieprzewidzianych okoliczności, uzyskasz rekompensatę za transfer z lotniska lub inną usługę rezerwacji, którą zarezerwowałeś z nami. Nic nie jest dla nas ważniejsze, niż dobre traktowanie naszych klientów. Gwarantujemy zwrot pieniędzy, jeśli masz ważny powód, aby nie być zadowolony z naszych usług. Nawet, jeśli nie zapłaciłeś z góry za usługi transferu z nami, nadal możesz mieć prawo do odszkodowania.

Nasza obietnica
Jeśli nie uda nam się odebrać Ciebie o ustalonej godzinie z powodu nieprzewidzianych okoliczności, które są poza naszą kontrolą, zrekompensujemy Ci wszelkie niedogodności wynikające z zastrzeżonych warunków.

Płatności
Gotówką
Płacąc za transport lub inne usługi w gotówce, akceptujemy korony czeskie (CZK) i wszystkie główne waluty, które można wybrać podczas procesu rezerwacji, np. Funty brytyjskie (GBP), Euro (EUR), USD i inne. Płatności gotówką w walucie obcej są dokonywane na podstawie aktualnego kursu korony czeskiej w dniu transportu, a nie stopy, która była aktualne w dniu dokonania rezerwacji.
Kartą
Jeśli płacisz kartą debetową, kredytową online lub bezpośrednio do kierowcy, możemy obciążyć Twoją kartę w preferowanej walucie, np. w CZK, EUR, GBP lub USD. Jeśli używasz systemu PayPal do płatności online, obowiązuje 4% dopłata. Jeśli płacisz zaliczkę kartą kredytową lub debetową w Internecie, Twój kierowca będzie poinformowany o tym, więc  nie musisz nic więcej robić.
Przelewem bankowym
Płatność na fakturę (przelewem) możliwa jest tylko na zamówienie. Gdy faktura jest wystawiana, płatność musi zostać otrzymana przed transportem, chyba, że postanowienia są inne. Faktury mogą być wystawiane wyłącznie w walutach CZK, EUR, USD lub GBP. Minimalna kwota faktury wynosi 200 EUR, w przeciwnym razie doliczona zostaje opłata manipulacyjna w wysokości 10 EUR.

Rachunki
W przypadku płatności dokonywanych bezpośrednio u kierowcy, wyda on pokwitowanie. Natomiast w przypadku płatności internetowych, rachunki wystawiane są w formacie PDF i wysyłane pocztą elektroniczną.

Kiedy zapłacić za podróż w obie strony
W przypadku rezerwacji podróży powrotnej lub kolejnych wyjazdów, możesz wybrać do zapłaty całą kwotę od razu lub zapłacić za każdą podróż oddzielnie. W każdym przypadku, kierowca wręczy Ci voucher z potwierdzeniem płatności podając dokładną wartość wpłaconej kwoty. Jeśli zapłacisz za oba przejazdy, przedstaw kierowcy voucher zamiast pieniędzy.

Płatności depozytami
W przypadku rezerwacji, w której lokalizacja odebrania jest poza Pragą, dla wybranych limuzyn VIP, wybranych wycieczek, wycieczek i zamówień dla większych grup, gdzie wymagany jest autobus, możemy zażądać wpłaty depozytu (co najmniej 30% zaliczki do zapłacenia 24 godziny z góry przed czasem odbioru). W takiej sytuacji, poinformujemy Cię o potwierdzeniu rezerwacji.

Opłata manipulacyjna za czekanie
Jeśli Twój lot lub pociąg jest opóźniony, nie pobierzemy żadnej opłaty za czekanie na Ciebie. Dla odbiorów z lotniska nasz kierowca czeka do 60 minut od faktycznego czasu przylotu, a następnie stara się z Tobą skontaktować. Jeśli jesteś spóźniony na odebranie, kierowca będzie czekał do 15 minut bezpłatnie, a następnie spróbuje się skontaktować z Tobą, by skonsultować możliwą opłatę za czekanie w tym czasie. Jeśli Twoja podróż ma wiele przystanków (na przykład, chcesz podróżować do jednego miejsca, w którym będziemy czekać na Ciebie przed odebraniem Cię wcześniej z innego),  obciążmy Cię opłatą za czekanie (opłaty wymienione są na naszej stronie internetowej).

Zmiany i anulowanie
- Zwykłe transfery, dalekobieżne, autobusowe

Jeśli z jakiegoś powodu chcesz zmienić lub anulować rezerwację, możesz to zrobić za pomocą interfejsu www klienta, wysłać do nas emaila lub zadzwonić do nas przed wyjazdem - co najmniej dwie godziny przed przybyciem do Pragi. Jeśli już zapłaciłeś za podróż, zwrócimy Ci pełną kwotę. Jeśli linia lotnicza anuluje lub zmieni Twój lot, daj nam znać.

- W sytuacji, gdy odbiór jest poza Pragą

Zmiany i anulowanie transportu, w których punkt odbioru nie jest w Pradze podlegają innym zasadom anulowania rezerwacji. Odwołanie musi być dokonane na co najmniej 24 godziny przed planowaną podróżą. W przeciwnym razie pobieramy 100% opłaty za anulowanie rezerwacji.

-Limuzyny

Zmiany i rezygnacje z luksusowych limuzyn (takich jak Lincoln, Hummer i Mercedes klasy S) podlegają różnym regulaminon w zakresie anulowania, niż nasze regularne usługi transportowe w Pradze. Anulowanie rezerwacji musi być dokonane na co najmniej 24 godziny przed planowaną podróżą. W przeciwnym razie pobieramy 100% opłaty za anulowanie rezerwacji.

- Wycieczki i zwiedzanie

Rozumiemy, że warunki pogodowe są ważne dla podejmowania decyzji o tym, czy weźmiesz udział w poszczególnych wycieczkach i zwiedzaniu. Odwołanie musi być dokonane na co najmniej na dwie godziny przed planowaną podróżą. W przeciwnym razie pobieramy 100% opłaty za anulowanie rezerwacji.

Zwroty / Odszkodowania
Jeśli anulowałeś przedpłacone usługi online i masz prawo do zwrotu, środki zostaną automatycznie zwrócone w ciągu kilku dni na kartę, której użyłeś do płatności. W przeciwnym razie wszystkie zwroty i roszczenia odszkodowawcze muszą zostać dokonane w ciągu 30 dni pisemnie lub pocztą elektroniczną. Po upływie tego terminu nie jesteś uprawniony do zwrotu/odszkodowania, ale będziemy nadal badać Twoje skargi. Nie ma to wpływu na Twoje  ustawowe prawa. Odszkodowanie ogranicza się do wysokości maksymalnej kwoty całkowitych kosztów transportu.

Reklamacje
W rzadkich sytuacjach jakichkolwiek problemów, prosimy podążaj za tą prostą procedurą składania skarg. Jeśli nie możesz znaleźć kierowcy lub napotkałeś na inny problem dotyczący naszej usługi, aby mieć prawo do roszczenia o odszkodowanie, skontaktuj się z nami natychmiast. Następnie, jeśli problem nie zostanie rozwiązany bezpośrednio przez telefon, napisz do nas opisując wszystkie szczegóły Twojej skargi.


Zastrzegamy sobie prawo podane warunki transportowe kiedykolwiek zmienić.

logo firmy

Czech registration PRAGUE AIRPORT TRANSFERS spol. s.r.o. IC 27593622
Całkowity serwis transportowy zabezpiecza ponad 100 naszych doświadczonych kierowców.
O firmie.
Nasza spółka już przez wiele lat załatwia transport z lotniska oraz po całej RC. Kilka słowy ujmując nasze usługi – oferujemy solidny i komfortowy transport (TAXI, LIMUZYNY, VANY, MIKROBUSY) za stałe ceny. Współpracujemy z wieloma spółkami lotniczymi, hotelami w Pradze i agencjami turystycznymi zwłaszcza w UK.
Motto.
Nasza firma stawia na ideę zabezpieczenia jakościowego serwisu transportowego pomiędzy lotniskiem Praga Ruzyně oraz przez Państwa wskazanym miejscem. Mottem naszej firmy jest przede wszystkim: - niezawodność,
- solidność kierowców,
- uprzednio uzgodniona cena dla większości praskich destynacji,
- komfortowe pojazdy.
Lotnisko Praga
największe lotnisko w Republice Czeskiej to międzynarodowy port lotniczy w Pradze-Ruzini, usytuowane ok. 20 km na północny zachód od centrum miasta. Do miasta można dojechać autobusem nr 119, łączący miasto z lotniskiem, kursuje w godzinach 4.30 - 23.30. Jego trasa łączy się z trasą metra (stacja Dejvická na trasie A)
Przybywają Państwo na lotnisko Ruzyně regularnie?
Prosimy o kontakt z nami – pojedynczym osobom i firmom oferujemy specjalne VIP ceny.

(C) Prague Airport Transfers | Tani przejazd osób z / na lotnisko Ruzyně Praha | Transfer Bezpłatny | Sitemap
Transport autobusowy - Przewóz na kongresy - Porównani cen z lotniska - PRAGA PRZEWODNIK - PRAGUE TAXI - POGODA W PRADZE - HOTELE W PRADZE