Rezerwacja online jest łatwa i szybka

Jeśli przyjeżdżasz lub wyjeżdżasz w ciągu najbliższej godziny, skontaktuj się z nami telefonicznie. W przeciwnym razie można wypełnić formularz rezerwacji.

  • Dzięki naszej szybkiej i łatwej rezerwacji online rezerwacja transferu z lotniska w Pradze jest prostsza i bardziej efektywna.
  • Rezerwacji usługi transferu można również dokonać telefonicznie, choć jest to metoda mniej polecana i mniej popularna.
  • Płatność jest łatwa, ponieważ akceptujemy zarówno gotówkę, jak i karty kredytowe z gwarancją zwrotu pieniędzy.
  • Rezerwacja zostanie potwierdzona natychmiast po zakończeniu wypełniania formularza rezerwacji - nie ma potrzeby drukowania potwierdzenia.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak działa nasz system.

Zalety wcześniejszej rezerwacji

  • Nasze transfery lotniskowe gwarantują, że po przylocie na lotnisko w Pradze będzie na Ciebie czekał profesjonalny kierowca w eleganckim garniturze, który odbierze Cię i zawiezie do celu podróży nowym, klimatyzowanym samochodem klasy średniej lub wyższej.
  • Nie musisz się martwić, że samochód będzie śmierdział lub że nie będzie czysty, ponieważ nasze samochody są zawsze czyste i niepalące.
  • Nie trzeba pilnować taksometru i martwić się, że koszt oczekiwania w korku okaże się niemiłą niespodzianką po przedstawieniu rachunku za koniec podróży. Stałe ceny gwarantują, że cena nie zależy od natężenia ruchu, długości trasy ze względu na objazdy itp.

Nie musisz się martwić

  • Nie musisz się martwić, że zamówiona taksówka nie przyjedzie na czas w przypadku, gdy Twój lot wyląduje wcześniej lub będzie opóźniony. Nie musisz się też martwić, że kierowca włączy taksometr zaraz po wylądowaniu samolotu. Czekamy na Ciebie bez względu na to, czy przyjedziesz wcześniej czy później niż się spodziewasz. Sprawdzamy status lotu online i dokładnie wiemy, kiedy wylądujesz.
  • Dzięki nam nie będziesz czuł się skrępowany, poświęcając czas na dyskusję podczas jazdy, co może Cię denerwować. Nasi kierowcy są profesjonalnie przeszkoleni, aby zawsze byli przyjaźni i w pełni pomocni.
  • Dostępne są następujące opcje. Wybór należy do Ciebie. Jeśli nie spełnimy Twoich wysokich oczekiwań, gwarantujemy bezpłatny transport lub odszkodowanie zgodnie z naszymi przepisami transportowymi.

Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze

Tutaj znajdują się kilka referencji o naszych usługach od zadowolonych klientów.
Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi można przeczytać na stronie Strona z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania ,
lub z Tobą skontaktować się z nami w razie jakichkolwiek pytań - zawsze służymy pomocą!

C. J. Andrews


Właśnie wróciliśmy z Pragi i skorzystaliśmy z Państwa usług w drodze na lotnisko i z powrotem oraz podczas wieczornej wycieczki po rzece.

Wszystkie ustalenia były pierwszorzędne.... czas, mili kierowcy i kontakt ze strony biura.... sms-y, e-maile itp.

Dobra robota i dziękuję.

Nie mogę znaleźć referencji, ale to nie ma znaczenia, po prostu dobra obsługa z waszej strony

Emma Luing and family


Chciałam napisać do Państwa, aby podziękować za wspaniałą obsługę, jaką otrzymaliśmy podczas naszego ostatniego urlopu w Karlowych Warach. Wszyscy kierowcy biegle posługują się językiem angielskim i sprawiają, że klient czuje się swobodnie i komfortowo, chętnie rozmawiają, ale nigdy nie domagają się rozmowy. Nie mogłabym być bardziej zadowolona z usług, jakie otrzymaliśmy, a w szczególności z przemiłego kierowcy, który zawiózł nas z lotniska do Grand Hotelu Pupp i odebrał nas z hotelu - byliśmy wdzięczni za jego spokojną naturę i za to, że chętnie się dla nas zatrzymywał, ponieważ podróż trwała chwilę. Doceniliśmy to, że był bardzo ostrożnym kierowcą, ponieważ pogoda była dość oblodzona, i że na pierwszym miejscu stawiał nasze bezpieczeństwo. Z przyjemnością udzielę Państwu wszelkich informacji i będę Państwa gorąco polecać zarówno w serwisie Trip Advisor, jak i wszystkim znajomym podróżującym do Pragi. Z niecierpliwością czekamy na kolejną rezerwację w grudniu 2015 r.

Tom Scott


Witam, chciałam pochwalić mojego kierowcę, który był sprawny, bardzo uprzejmy, kompetentny i przyjazny - i oczywiście mówił nienaganną angielszczyzną! Dzięki niemu moja podróż do centrum Pragi była bardzo przyjemna le po ciężkim dniu. Bardzo dziękuję i proszę mu podziękować; przepraszam, nie pamiętam jego nazwiska.

Karen Copley


Witam, korzystaliśmy z Państwa usług w dniu 14 grudnia 2014 r. Właśnie poleciłam wasze usługi jako doskonałe na Trip Advisor, proszę nie pozwólcie, aby wasze standardy spadły, nadal świadczcie doskonałe usługi, a wasza przyszłość będzie bezpieczna.

Elizabeth Madsen


Chciałabym bardzo podziękować za wspaniałą obsługę, którą otrzymaliśmy podczas naszej wizyty w Pradze tydzień temu:-))wszyscy nasi kierowcy byli dobrze wychowani, profesjonalni i bardzo pomocni:-))będziemy absolutnie polecać waszą firmę naszym przyjaciołom i rodzinie:-))) Dziękuję z całego serca za uczynienie naszej wizyty w Pradze niesamowitą i niezapomnianą. Muszę powiedzieć, że wszyscy byliśmy pod wrażeniem waszych kierowców:-)))))) Jeszcze raz dziękujemy i na pewno wrócimy do Pragi i ponownie skorzystamy z waszych usług:-)))))

Nigel Uzzell


Chciałam tylko napisać, jak fantastyczna jest wasza obsługa. W niedzielę 22 lutego mieliśmy takie opóźnienie z powodu problemów z załogą, a następnie problemów technicznych, że nie wierzyłem, że kiedykolwiek dotrzemy do Pragi. Skorzystałem z numeru infolinii podanego w e-mailu, a pani, z którą rozmawiałem, udzieliła mi jasnych i zrozumiałych informacji, a gdy ustaliliśmy nowy czas, potwierdziła, że Hummer będzie na miejscu mimo spóźnienia. To była specjalna gratka z okazji moich urodzin, którą zorganizowałem dla moich gości, którzy po raz pierwszy odwiedzili Pragę, a przyjazd na lotnisko po rozczarowaniu opóźnieniami i znalezienie tam Hummera, który czekał na nich, sprawiło, że wakacje zaczęły się wspaniale. Kierowca był również doskonały i opuścił okna dokładnie we właściwym momencie, aby zapewnić gościom magiczny widok na miasto. Cóż to za sposób na przyjazd. Ponadto w dniu wyjazdu, gdy musieliśmy zmienić numery startowe z powodu pomyłki kogoś innego, pracownicy działu pomocy szybko i sprawnie załatwili nam dodatkowy pojazd. Muszę powiedzieć, że wasza obsługa była doskonała i z pewnością poleciłbym was każdemu i z pewnością skorzystam z waszej pomocy ponownie. Bardzo dziękuję za wszelką pomoc.

Kim Teague


To tylko krótki e-mail, aby pochwalić was za waszą obsługę. Punktualnie, z przyjaznym i sprawnym personelem, który zapewnia doskonały stosunek jakości do ceny. Z łatwością poleciłabym Was każdemu, kto odwiedza miasto. Bardzo dziękuję.

 

Ian McLaren, Edinburgh


Drogi Stevenie, chciałbym tylko powiedzieć, że byłem pod wielkim wrażeniem Twojej usługi transferu. Doskonały komfort, szybcy i sprawni kierowcy, ale... wasz mały przewodnik był po prostu FABULOUS do przeglądania przy koktajlu i kolacji...

Jackie O'Dowd


Cześć,

Chciałem tylko podziękować za wspaniałą obsługę, bardzo profesjonalną i niezawodną, dzięki której mogliśmy się zrelaksować i cieszyć naszym długim weekendem. Jeszcze raz dziękuję.

Zwiedzanie Pragi - od 27 lutego 2015 r. do 2 marca 2015 r.

O'Sullivan


Właśnie odbyliśmy podróż z hotelu na lotnisko. Dziękuję za dwie bardzo łatwe podróże. Przyjemny kierowca, szybka odpowiedź na zapytania mailowe. Z przyjemnością polecam Państwa usługi. Serdeczne podziękowania

Kevin Fletcher-Biles


Rezerwacji dokonano przez Internet z Wielkiej Brytanii na kilka dni przed wyjazdem. Łatwy system rezerwacji, szybkie potwierdzenie i brak konieczności wcześniejszej zapłaty - wystarczyło zapłacić kierowcy po przyjeździe do hotelu. Przejrzysta i dokładna wycena (ok. 16 GBP za samochód), którym była ogromna Skoda Superb kombi, która z powodzeniem pomieściłaby 4 pasażerów i bagaże, kierowca mówiący po angielsku spotyka się z Tobą przy przyjeździe i pomaga z bagażami. Sprawny transfer prosto do hotelu, bez konieczności korzystania z lokalnych środków transportu publicznego lub drogich taksówek. Najlepszym momentem było otrzymanie vouchera na bezpłatną pieszą wycieczkę po mieście z Rynku Starego Miasta. Okazało się, że był to pięciogodzinny spacer, podczas którego można było zobaczyć większość najważniejszych zabytków miasta, w tym wspinaczkę na zamek z anglojęzycznym studentem; warto było zapłacić za samą taksówkę. Byliśmy pod tak dużym wrażeniem, że bez wahania zarezerwowaliśmy podróż powrotną na lotnisko w tej firmie.

vicki webster


Cześć

Chciałam tylko napisać, że jestem bardzo zadowolona z usług, które otrzymałam.

Szczególne podziękowania dla Rossa, kierownika wycieczki, za darmową wycieczkę w niedzielę. Jego wiedza, doświadczenie i entuzjazm były po prostu niesamowite i z chęcią zrezygnowałabym z zapłacenia za tę wycieczkę właśnie z jego powodu. Pogoda trochę mu nie sprzyjała, ale nie przeszkodziło to w zwiedzaniu. Zrobił wszystko, co w jego mocy, aby upewnić się, że zatrzymaliśmy się pod zadaszeniem, tak abyśmy mogli schronić się przed drobnymi opadami (dał nawet swój parasol jednemu z gości w grupie!) Mam nadzieję, że on i jego szefowie zdają sobie sprawę, jak dobry jest w swojej pracy.

Jak na darmową wycieczkę, byłem zdumiony. Dużo podróżuję i była to zdecydowanie najbardziej kompleksowa wycieczka, w jakiej brałem udział. Proszę przekazać moje podziękowania Rossowi i mam nadzieję, że w jakiś sposób otrzyma on gratulacje za wspaniałą pracę, którą wykonuje!

Dziękuję, Vicki

Catherine Hancock-Peat


Dobry wieczór,

Chciałam tylko podziękować za doskonałą obsługę, jaką otrzymaliśmy od Państwa firmy podczas naszej wizyty w Pradze. Obaj kierowcy dobrze się prezentowali, byli bardzo uprzejmi, pomocni i punktualni, a samochody były czyste i wygodne.

Byliśmy pod wielkim wrażeniem profesjonalnej obsługi i z pewnością skorzystalibyśmy z waszej oferty ponownie. Będę polecał waszą firmę przyjaciołom i rodzinie, jeśli odwiedzą Pragę.

Bardzo dziękuję.


Witam, chciałem tylko poinformować, że Grand Walk był bardzo udany. Była bardzo wspaniała i bardzo zabawna. Czy mógłbyś przekazać moje podziękowania Marcie? Marylyn R.


Dobry wieczór. Właśnie wróciliśmy do domu z Pragi i chcielibyśmy skorzystać z okazji, aby wyrazić, jak bardzo podobała nam się nasza wycieczka Superior z Petrą. Liz E.