Spaceruj po Pradze z licencjonowanymi przewodnikami!

| FAQ - spacery i wycieczki | Punkt Spotkań | O spacerach |

22 marca, 2022

Wycieczka indywidualna

Poinformuj nas, co chcesz zobaczyć, w jakim przedziale czasowym chcesz zwiedzać i jakie są Twoje preferencje. Ta wycieczka będzie odpowiadać Twoim życzeniom - przewodnik mówi po angielsku, hiszpańsku, rosyjsku, włosku, niemiecku itd.
22 marca, 2022

Praga samochodem

Ta wycieczka jest odpowiednia dla turystów, którym brakuje czasu i którzy chcą poznać Pragę jak najlepiej w ograniczonym czasie. Turyści starsi, którzy mają ograniczone możliwości poruszania się, również mogą skorzystać z tej wycieczki. Wycieczka będzie prowadzona przez przewodnika, który będzie opowiadał w języku angielskim, hiszpańskim, niemieckim, włoskim, rosyjskim itd.

Prywatni przewodnicy

Nasi profesjonalni prywatni przewodnicy mogą oprowadzić Cię po Pradze i Czechach w ramach wycieczki dostosowanej do Twoich potrzeb. Przewodnicy są licencjonowanymi i wykształconymi profesjonalistami posiadającymi certyfikat Praskiego Serwisu Informacyjnego. Posiadają wiedzę na temat kultury, języka, historii, sztuki i architektury różnych regionów kraju. Nasi przewodnicy posługują się różnymi językami, takimi jak angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, włoski, holenderski i rosyjski, dzięki czemu łatwo się z Tobą porozumieć.

Niezależnie od tego, ile osób liczy grupa, pobieramy stałą opłatę. Aby jednak zapewnić optymalne wrażenia, sugerujemy, aby w grupie na jednego przewodnika przypadało nie więcej niż 20 osób. Standardowa stawka za wspólne pakiety językowe zaczyna się od 500 koron czeskich za godzinę dla całej grupy. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat cen i ofert.