Dowiedz się więcej o nas

Firma Prague Airport Transfers rozpoczęła swoją działalność w 2006 r., dysponując zaledwie kilkoma pojazdami. Od tego czasu rozwinęliśmy się i obecnie oferujemy transfery lotniskowe, niedrogie przewozy wahadłowe i luksusowe limuzyny. Obecnie jesteśmy liderem w zakresie transferów lotniskowych w Pradze - możemy za to podziękować naszym klientom, którzy nam zaufali. W ciągu przeciętnego dnia obsługujemy około 700 rezerwacji, a w kwietniu 2019 r. osiągnęliśmy kamień milowy w postaci siedmiu milionów przewiezionych pasażerów.

Mówiąc prościej, nasze niezawodne i wygodne usługi są łatwe do zrozumienia, ponieważ cena za przejazd w obrębie miasta Pragi i Republiki Czeskiej jest stała. Współpracujemy z różnymi liniami lotniczymi, praskimi hotelami i biurami podróży, m.in. w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych.

Oprócz transferów, wynajmu limuzyn i usług transportowych, mamy również doświadczenie w organizowaniu wycieczek różnej wielkości i długości, takich jak rejsy po rzekach i wycieczki.

Dążymy do zadowolenia naszych klientów dzięki kompleksowej obsłudze. Jak dotąd udało nam się to osiągnąć, dzięki czemu staliśmy się renomowaną i godną zaufania firmą zorientowaną na świadczenie usług.

16 lat doskonałości w usługach

Nasi kierowcy

Niedawno dowiedzieliśmy się, że ponad 50% naszych klientów korzysta z naszych usług po poleceniu ich przez przyjaciół i rodzinę.

Our Fleet

Nasza dewiza

Nasza firma została założona w celu zapewnienia doskonałej jakości usług transportowych między lotniskiem w Pradze a różnymi miejscami.

Dlatego mottem naszej firmy jest:

- zapewnienie niezawodności i bezpieczeństwa
- odpowiedzialnie prowadzić samochód
- zapewnienie naszym klientom komfortowych pojazdów
- działać w oparciu o stałe ceny, aby nasi klienci mogli się zrelaksować.

Our vehicles

Our vehicles

Our fleet

Our fleet

 • 2006

  Nasza firma została założona.
 • 2007

  To był ważny rok, pod koniec którego mieliśmy dziesięciu kierowców i prawie 40-50 rezerwacji dziennie.
 • 2009

  Zaczęliśmy intensywnie inwestować w marketing i stworzyliśmy nowy dział kontraktów.
 • 2010

  Z klientów indywidualnych przekształciliśmy się w klientów korporacyjnych. Związaliśmy się z różnymi dużymi liniami lotniczymi i biurami podróży. Do końca 2010 r. nasza firma rozrosła się do 50 kierowców i około 200 rezerwacji dziennie.
 • 2014

  Przy 100 pracujących dla nas kierowcach osiągnęliśmy poziom 500 rezerwacji dziennie.
 • 2016

  Nawiązaliśmy współpracę z kilkoma dużymi firmami z branży. Obecnie dysponujemy 150 kierowcami i przyjmujemy około 700 rezerwacji dziennie.
 • 2019

  Rozpoczęliśmy prace nad nowym, dostosowanym do potrzeb klienta systemem rezerwacji i aplikacją mobilną. Jesteśmy przekonani, że nasz nowy, przyjazny dla użytkownika system rezerwacji poprawi jakość obsługi klienta.
 • 2022

  Przeszliśmy przez trudne czasy, mocno dotknięci pandemią COVID-19, i wykorzystaliśmy ten czas na poprawę jakości naszych usług, inwestując w nowy system rezerwacji i aplikacje mobilne.

Nasi klienci