Wycieczki po Wielkim Mieście Pradze

Praga to historycznie ważne, piękne miasto. Zwykły spacer po ulicach pozwoli Ci zobaczyć różne zabytki i dowiedzieć się czegoś o mieście. Kto wie, może nawet odkryjesz jakieś ukryte miejsca w mieście!

Spacery po Pradze to jeden ze sposobów na zapoznanie się z miastem, jego historią i architekturą, zwłaszcza dla osób odwiedzających miasto po raz pierwszy.

Nasza bezpłatna piesza wycieczka po Pradze ma na celu pokazanie Ci głównych atrakcji turystycznych miasta. Jest to świetny sposób na poznanie Pragi, zwłaszcza jeśli podróżujesz z ograniczonym budżetem.

Nasze wycieczki piesze rozpoczynają się codziennie z Rynku Starego Miasta w samym sercu miasta, chyba że podano inaczej. Jeśli nie masz ochoty na spacery, możesz skorzystać z usługi zwiedzania Pragi, która odbierze Cię z hotelu i oprowadzi po mieście.


Rejsy po rzece w Pradze

Praga ma wiele do zaoferowania. Dzięki rejsowi po rzece Praga można podziwiać to wszystko, ale z innej, ciekawej perspektywy.

Nie będzie żadnych problemów z pieszą wycieczką ani z jazdą autobusem w ruchu ulicznym. Dzięki rejsom po rzece można zobaczyć piękne miejsca wzdłuż potężnej Wełtawy, która przepływa przez serce miasta.


Wycieczki jednodniowe i wyprawy poza Pragę!

Praga jest piękna, ale podobnie jak cała Republika Czeska. Jeśli zatrzymasz się w Pradze na kilka dni, zajrzyj do magicznych miejsc poza miastem.

Bogate pod względem historycznym i kulturowym, pełne zamków i zabytków arystokratycznych Czechy są jednym z miejsc, które warto odwiedzić. Uzdrowiska w zachodnich Czechach są znane na całym świecie, a tragiczna historia Terezina z czasów II wojny światowej daje wiele do myślenia. Cesky Krumlov i Kutna Hora to jedne ze średniowiecznych miast w południowych Czechach, które koniecznie trzeba odwiedzić. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o naszych wycieczkach i jednodniowych wyjazdach.

 • C. J. Andrews

  Właśnie wróciliśmy z Pragi i skorzystaliśmy z Państwa usług w drodze na lotnisko i z powrotem oraz podczas wieczornej wycieczki po rzece.

  Wszystkie ustalenia były pierwszorzędne.... czas, mili kierowcy i kontakt ze strony biura.... sms-y, e-maile itp.

  Dobra robota i dziękuję.

  Nie mogę znaleźć referencji, ale to nie ma znaczenia, po prostu dobra obsługa z waszej strony

  C. J. Andrews
 • Emma Luing and family

  Chciałam napisać do Państwa, aby podziękować za wspaniałą obsługę, jaką otrzymaliśmy podczas naszego ostatniego urlopu w Karlowych Warach. Wszyscy kierowcy biegle posługują się językiem angielskim i sprawiają, że klient czuje się swobodnie i komfortowo, chętnie rozmawiają, ale nigdy nie domagają się rozmowy. Nie mogłabym być bardziej zadowolona z usług, jakie otrzymaliśmy, a w szczególności z przemiłego kierowcy, który zawiózł nas z lotniska do Grand Hotelu Pupp i odebrał nas z hotelu - byliśmy wdzięczni za jego spokojną naturę i za to, że chętnie się dla nas zatrzymywał, ponieważ podróż trwała chwilę. Doceniliśmy to, że był bardzo ostrożnym kierowcą, ponieważ pogoda była dość oblodzona, i że na pierwszym miejscu stawiał nasze bezpieczeństwo. Z przyjemnością udzielę Państwu wszelkich informacji i będę Państwa gorąco polecać zarówno w serwisie Trip Advisor, jak i wszystkim znajomym podróżującym do Pragi. Z niecierpliwością czekamy na kolejną rezerwację w grudniu 2015 r.

  Emma Luing and family
 • Tom Scott

  Witam, chciałam pochwalić mojego kierowcę, który był sprawny, bardzo uprzejmy, kompetentny i przyjazny - i oczywiście mówił nienaganną angielszczyzną! Dzięki niemu moja podróż do centrum Pragi była bardzo przyjemna le po ciężkim dniu. Bardzo dziękuję i proszę mu podziękować; przepraszam, nie pamiętam jego nazwiska.

  Tom Scott
 • Karen Copley

  Witam, korzystaliśmy z Państwa usług w dniu 14 grudnia 2014 r. Właśnie poleciłam wasze usługi jako doskonałe na Trip Advisor, proszę nie pozwólcie, aby wasze standardy spadły, nadal świadczcie doskonałe usługi, a wasza przyszłość będzie bezpieczna.

  Karen Copley
 • Elizabeth Madsen

  Chciałabym bardzo podziękować za wspaniałą obsługę, którą otrzymaliśmy podczas naszej wizyty w Pradze tydzień temu:-))wszyscy nasi kierowcy byli dobrze wychowani, profesjonalni i bardzo pomocni:-))będziemy absolutnie polecać waszą firmę naszym przyjaciołom i rodzinie:-))) Dziękuję z całego serca za uczynienie naszej wizyty w Pradze niesamowitą i niezapomnianą. Muszę powiedzieć, że wszyscy byliśmy pod wrażeniem waszych kierowców:-)))))) Jeszcze raz dziękujemy i na pewno wrócimy do Pragi i ponownie skorzystamy z waszych usług:-)))))

  Elizabeth Madsen
 • Nigel Uzzell

  Chciałam tylko napisać, jak fantastyczna jest wasza obsługa. W niedzielę 22 lutego mieliśmy takie opóźnienie z powodu problemów z załogą, a następnie problemów technicznych, że nie wierzyłem, że kiedykolwiek dotrzemy do Pragi. Skorzystałem z numeru infolinii podanego w e-mailu, a pani, z którą rozmawiałem, udzieliła mi jasnych i zrozumiałych informacji, a gdy ustaliliśmy nowy czas, potwierdziła, że Hummer będzie na miejscu mimo spóźnienia. To była specjalna gratka z okazji moich urodzin, którą zorganizowałem dla moich gości, którzy po raz pierwszy odwiedzili Pragę, a przyjazd na lotnisko po rozczarowaniu opóźnieniami i znalezienie tam Hummera, który czekał na nich, sprawiło, że wakacje zaczęły się wspaniale. Kierowca był również doskonały i opuścił okna dokładnie we właściwym momencie, aby zapewnić gościom magiczny widok na miasto. Cóż to za sposób na przyjazd. Ponadto w dniu wyjazdu, gdy musieliśmy zmienić numery startowe z powodu pomyłki kogoś innego, pracownicy działu pomocy szybko i sprawnie załatwili nam dodatkowy pojazd. Muszę powiedzieć, że wasza obsługa była doskonała i z pewnością poleciłbym was każdemu i z pewnością skorzystam z waszej pomocy ponownie. Bardzo dziękuję za wszelką pomoc.

  Nigel Uzzell
 • Kim Teague

  To tylko krótki e-mail, aby pochwalić was za waszą obsługę. Punktualnie, z przyjaznym i sprawnym personelem, który zapewnia doskonały stosunek jakości do ceny. Z łatwością poleciłabym Was każdemu, kto odwiedza miasto. Bardzo dziękuję.

   

  Kim Teague
 • Ian McLaren, Edinburgh

  Drogi Stevenie, chciałbym tylko powiedzieć, że byłem pod wielkim wrażeniem Twojej usługi transferu. Doskonały komfort, szybcy i sprawni kierowcy, ale... wasz mały przewodnik był po prostu FABULOUS do przeglądania przy koktajlu i kolacji...

  Ian McLaren, Edinburgh
 • Jackie O'Dowd

  Cześć,

  Chciałem tylko podziękować za wspaniałą obsługę, bardzo profesjonalną i niezawodną, dzięki której mogliśmy się zrelaksować i cieszyć naszym długim weekendem. Jeszcze raz dziękuję.

  Zwiedzanie Pragi - od 27 lutego 2015 r. do 2 marca 2015 r.

  Jackie O'Dowd
 • O'Sullivan

  Właśnie odbyliśmy podróż z hotelu na lotnisko. Dziękuję za dwie bardzo łatwe podróże. Przyjemny kierowca, szybka odpowiedź na zapytania mailowe. Z przyjemnością polecam Państwa usługi. Serdeczne podziękowania

  O'Sullivan
 • Kevin Fletcher-Biles

  Rezerwacji dokonano przez Internet z Wielkiej Brytanii na kilka dni przed wyjazdem. Łatwy system rezerwacji, szybkie potwierdzenie i brak konieczności wcześniejszej zapłaty - wystarczyło zapłacić kierowcy po przyjeździe do hotelu. Przejrzysta i dokładna wycena (ok. 16 GBP za samochód), którym była ogromna Skoda Superb kombi, która z powodzeniem pomieściłaby 4 pasażerów i bagaże, kierowca mówiący po angielsku spotyka się z Tobą przy przyjeździe i pomaga z bagażami. Sprawny transfer prosto do hotelu, bez konieczności korzystania z lokalnych środków transportu publicznego lub drogich taksówek. Najlepszym momentem było otrzymanie vouchera na bezpłatną pieszą wycieczkę po mieście z Rynku Starego Miasta. Okazało się, że był to pięciogodzinny spacer, podczas którego można było zobaczyć większość najważniejszych zabytków miasta, w tym wspinaczkę na zamek z anglojęzycznym studentem; warto było zapłacić za samą taksówkę. Byliśmy pod tak dużym wrażeniem, że bez wahania zarezerwowaliśmy podróż powrotną na lotnisko w tej firmie.

  Kevin Fletcher-Biles
 • vicki webster

  Cześć

  Chciałam tylko napisać, że jestem bardzo zadowolona z usług, które otrzymałam.

  Szczególne podziękowania dla Rossa, kierownika wycieczki, za darmową wycieczkę w niedzielę. Jego wiedza, doświadczenie i entuzjazm były po prostu niesamowite i z chęcią zrezygnowałabym z zapłacenia za tę wycieczkę właśnie z jego powodu. Pogoda trochę mu nie sprzyjała, ale nie przeszkodziło to w zwiedzaniu. Zrobił wszystko, co w jego mocy, aby upewnić się, że zatrzymaliśmy się pod zadaszeniem, tak abyśmy mogli schronić się przed drobnymi opadami (dał nawet swój parasol jednemu z gości w grupie!) Mam nadzieję, że on i jego szefowie zdają sobie sprawę, jak dobry jest w swojej pracy.

  Jak na darmową wycieczkę, byłem zdumiony. Dużo podróżuję i była to zdecydowanie najbardziej kompleksowa wycieczka, w jakiej brałem udział. Proszę przekazać moje podziękowania Rossowi i mam nadzieję, że w jakiś sposób otrzyma on gratulacje za wspaniałą pracę, którą wykonuje!

  Dziękuję, Vicki

  vicki webster
 • Catherine Hancock-Peat

  Dobry wieczór,

  Chciałam tylko podziękować za doskonałą obsługę, jaką otrzymaliśmy od Państwa firmy podczas naszej wizyty w Pradze. Obaj kierowcy dobrze się prezentowali, byli bardzo uprzejmi, pomocni i punktualni, a samochody były czyste i wygodne.

  Byliśmy pod wielkim wrażeniem profesjonalnej obsługi i z pewnością skorzystalibyśmy z waszej oferty ponownie. Będę polecał waszą firmę przyjaciołom i rodzinie, jeśli odwiedzą Pragę.

  Bardzo dziękuję.

  Catherine Hancock-Peat
 • Witam, chciałem tylko poinformować, że Grand Walk był bardzo udany. Była bardzo wspaniała i bardzo zabawna. Czy mógłbyś przekazać moje podziękowania Marcie? Marylyn R.

 • Dobry wieczór. Właśnie wróciliśmy do domu z Pragi i chcielibyśmy skorzystać z okazji, aby wyrazić, jak bardzo podobała nam się nasza wycieczka Superior z Petrą. Liz E.