Zawiadomienie: Ze względu na środki ostrożności związane z koronawirusem (COVID-19) BEZPŁATNE ZWIEDZANIE zostaje zawieszone do odwołania.

Wycieczki po Wielkim Mieście Pradze

Praga to historycznie ważne, piękne miasto. Zwykły spacer po ulicach pozwoli Ci zobaczyć różne zabytki i dowiedzieć się czegoś o mieście. Kto wie, może nawet odkryjesz jakieś ukryte miejsca w mieście!

Spacery po Pradze to jeden ze sposobów na zapoznanie się z miastem, jego historią i architekturą, zwłaszcza dla osób odwiedzających miasto po raz pierwszy.

Nasza bezpłatna piesza wycieczka po Pradze ma na celu pokazanie Ci głównych atrakcji turystycznych miasta. Jest to świetny sposób na poznanie Pragi, zwłaszcza jeśli podróżujesz z ograniczonym budżetem.

Nasze wycieczki piesze rozpoczynają się codziennie z Rynku Starego Miasta w samym sercu miasta, chyba że podano inaczej. Jeśli nie masz ochoty na spacery, możesz skorzystać z usługi zwiedzania Pragi, która odbierze Cię z hotelu i oprowadzi po mieście.


Rejsy po rzece w Pradze

Praga ma wiele do zaoferowania. Dzięki rejsowi po rzece Praga można podziwiać to wszystko, ale z innej, ciekawej perspektywy.

Nie będzie żadnych problemów z pieszą wycieczką ani z jazdą autobusem w ruchu ulicznym. Dzięki rejsom po rzece można zobaczyć piękne miejsca wzdłuż potężnej Wełtawy, która przepływa przez serce miasta.


Wycieczki jednodniowe i wyprawy poza Pragę!

Praga jest piękna, ale podobnie jak cała Republika Czeska. Jeśli zatrzymasz się w Pradze na kilka dni, zajrzyj do magicznych miejsc poza miastem.

Bogate pod względem historycznym i kulturowym, pełne zamków i zabytków arystokratycznych Czechy są jednym z miejsc, które warto odwiedzić. Uzdrowiska w zachodnich Czechach są znane na całym świecie, a tragiczna historia Terezina z czasów II wojny światowej daje wiele do myślenia. Cesky Krumlov i Kutna Hora to jedne ze średniowiecznych miast w południowych Czechach, które koniecznie trzeba odwiedzić. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o naszych wycieczkach i jednodniowych wyjazdach.

 • vicki webster

  Cześć

  Chciałam tylko napisać, że jestem bardzo zadowolona z usług, które otrzymałam.

  Szczególne podziękowania dla Rossa, kierownika wycieczki, za darmową wycieczkę w niedzielę. Jego wiedza, doświadczenie i entuzjazm były po prostu niesamowite i z chęcią zrezygnowałabym z zapłacenia za tę wycieczkę właśnie z jego powodu. Pogoda trochę mu nie sprzyjała, ale nie przeszkodziło to w zwiedzaniu. Zrobił wszystko, co w jego mocy, aby upewnić się, że zatrzymaliśmy się pod zadaszeniem, tak abyśmy mogli schronić się przed drobnymi opadami (dał nawet swój parasol jednemu z gości w grupie!) Mam nadzieję, że on i jego szefowie zdają sobie sprawę, jak dobry jest w swojej pracy.

  Jak na darmową wycieczkę, byłem zdumiony. Dużo podróżuję i była to zdecydowanie najbardziej kompleksowa wycieczka, w jakiej brałem udział. Proszę przekazać moje podziękowania Rossowi i mam nadzieję, że w jakiś sposób otrzyma on gratulacje za wspaniałą pracę, którą wykonuje!

  Dziękuję, Vicki

  vicki webster
 • Kevin Fletcher-Biles

  Rezerwacji dokonano przez Internet z Wielkiej Brytanii na kilka dni przed wyjazdem. Łatwy system rezerwacji, szybkie potwierdzenie i brak konieczności wcześniejszej zapłaty - wystarczyło zapłacić kierowcy po przyjeździe do hotelu. Przejrzysta i dokładna wycena (ok. 16 GBP za samochód), którym była ogromna Skoda Superb kombi, która z powodzeniem pomieściłaby 4 pasażerów i bagaże, kierowca mówiący po angielsku spotyka się z Tobą przy przyjeździe i pomaga z bagażami. Sprawny transfer prosto do hotelu, bez konieczności korzystania z lokalnych środków transportu publicznego lub drogich taksówek. Najlepszym momentem było otrzymanie vouchera na bezpłatną pieszą wycieczkę po mieście z Rynku Starego Miasta. Okazało się, że był to pięciogodzinny spacer, podczas którego można było zobaczyć większość najważniejszych zabytków miasta, w tym wspinaczkę na zamek z anglojęzycznym studentem; warto było zapłacić za samą taksówkę. Byliśmy pod tak dużym wrażeniem, że bez wahania zarezerwowaliśmy podróż powrotną na lotnisko w tej firmie.

  Kevin Fletcher-Biles
 • Witam, chciałem tylko poinformować, że Grand Walk był bardzo udany. Była bardzo wspaniała i bardzo zabawna. Czy mógłbyś przekazać moje podziękowania Marcie? Marylyn R.

 • Dobry wieczór. Właśnie wróciliśmy do domu z Pragi i chcielibyśmy skorzystać z okazji, aby wyrazić, jak bardzo podobała nam się nasza wycieczka Superior z Petrą. Liz E.