Usługi i korzyści wynikające ze współpracy dla stałych klientów i biur podróży

Nasza flota | Nasi kierowcy | Prezentacja PDF | Cennik w CZK | Cennik w EUR

Partnerstwo

Hotele i inne agencje oferujące zakwaterowanie, a także biura podróży i firmy wymagające regularnych transferów, mogą korzystać ze współpracy i specjalnych cen Prague Airport Transfers. Ceny podlegają indywidualnym negocjacjom. Kliknij tutaj, aby pobrać ogólny cennik partnerstwa.

Możesz także dołączyć do naszego programu partnerskiego i zarabiać prowizje od sprzedaży poleconej, jeśli prowadzisz stronę internetową związaną z podróżowaniem po Pradze.

Stali klienci

Nasi stali klienci mogą korzystać z konkurencyjnych cen partnerskich - zarówno klienci indywidualni, jak i grupy firmowe - co gwarantuje znaczne oszczędności za tę samą najwyższą jakość i niezrównaną obsługę! Jeśli więc regularnie podróżujesz na lotnisko w Pradze, skontaktuj się z nami już teraz!

Transport dla grup korporacyjnych

Jeśli jesteś właścicielem lub kierownikiem grupy firmowej, a Twoi pracownicy muszą regularnie podróżować na lotnisko w Pradze, możesz pomyśleć o naszej kompleksowej usłudze transportowej. Do dyspozycji masz profesjonalnych kierowców, nowoczesną, komfortową i imponującą flotę samochodów, konkurencyjne ceny, płatność na podstawie faktury i 100% gwarancję zwrotu pieniędzy (bez zadawania pytań), a to tylko niektóre z wielu korzyści, jakie mamy do zaoferowania. Dodatkowo nasi uprzejmi i mówiący po angielsku kierowcy zapewnią, że każdy zagraniczny klient lub partner biznesowy, który odwiedził Pragę, zostanie odpowiednio przywitany i będzie miał zapewnioną miłą i wygodną podróż, bez możliwości bycia oszukanym przez nieuczciwych kierowców żółtych taksówek.

Transport hotelowy

Jest to jedna z najlepszych i najbardziej znaczących części naszej firmy. Wiele znaczących hoteli i apartamentów wakacyjnych w Pradze regularnie korzysta z naszych usług transportowych dla swoich gości. Jeśli jesteś właścicielem lub zarządcą hotelu lub apartamentu wakacyjnego, skontaktuj się z nami; z pewnością spełnimy wszystkie Twoje wymagania.

Procedury operacyjne

Prywatny transfer

Nasi uprzejmi i mówiący po angielsku kierowcy będą czekać na Ciebie na lotnisku po przylocie. Będą oni trzymać kartkę z Twoim imieniem i nazwiskiem (lub nazwą firmy, zależnie od preferencji), abyś mógł ich łatwo odnaleźć. Jeśli będą musieli długo czekać, zaparkują swoje pojazdy na pobliskim, strzeżonym parkingu. Jeśli istnieje większe prawdopodobieństwo, że wkrótce opuścisz lotnisko, pojazdy zostaną zaparkowane na "pasie parkowania krótkoterminowego" tuż przed budynkiem terminalu.

Karta, którą będzie trzymał kierowca, może być dostosowana do Twoich potrzeb. Można na przykład umieścić na karcie logo swojej firmy, aby ułatwić jej identyfikację. Niektórzy z naszych stałych klientów korporacyjnych korzystają z tej metody.

Wspólny transport "od drzwi do drzwi".

Gdy naszym kierowcom przydzielane są "zadania transferowe", otrzymują oni polecenie przyjęcia wszystkich pasażerów z jednego lotu. Wszyscy pasażerowie tego samego lotu podróżują tym samym pojazdem (niekiedy pasażerowie innych lotów przylatujących w tym samym czasie są również przewożeni tym samym pojazdem). Zazwyczaj przydzielamy minibus dla ośmiu pasażerów, ale nie zawsze; czasami wysyłamy standardowy sedan lub duży minibus. Dbamy o cenny czas naszych klientów, dlatego staramy się zminimalizować ich czas oczekiwania, umieszczając w jednym pojeździe tylko pasażerów z tego samego lotu. Czas oczekiwania jest stosunkowo krótki - zazwyczaj wynosi od pięciu do maksymalnie piętnastu minut. Zazwyczaj na tej samej trasie z lotniska łączone są maksymalnie trzy oddzielne grupy podróżnych.