Usługa minibusów obsługiwana jest przez pojazdy Mercedes Vito i VW Transporter do 8pax. Nasz serwis autokarowy to Mercedes Sprinter minibus do 20pax, autobus ISUZU do 30pax i autobusy Mercedes Turismo do 54pax.
Nasze transfery ekonomiczne są dostarczane przez mniejsze pojazdy z ograniczoną pojemnością bagażnika. Głównie korzystamy z samochodów jak Skoda Octavia i jej podobnych.
W przypadku prywatnych transferów w większości korzystamy z samochodów jak Škoda Superb lub VW Passat, które są idealne do maksymalnie czterech pasażerów. Jeśli więc masz więcej niż cztery średniej wielkości bagaże, zalecamy korzystanie z minivanów za taką samą cenę.
Do wspólnych transferów w większości korzystamy z minivanów Mercedes Vito. Pasażerom podróżującym z większą ilością bagaży lub/i dziećmi polecamy rezerwację naszego prywatnego sedana lub minivana.
Nasze transfery limuzyną składają się z samochodów Lincoln, Hummer i Cadillac z limitowanym miejscem w bagażniku. Jeśli masz dużo bagaży lub podróżujesz w grupie większej niż pięć pasażerów, możesz potrzebować dodatkowego samochodu do przewozu bagażu.
22 marca, 2022

Zwiedzanie zamku Karlštejn

Karlštejn, zbudowany przez cesarza Karola IV w latach 1348-1355, jest jednym z najczęściej odwiedzanych zamków w Czechach. Karlštejn służył jako depozyt klejnotów królewskich, cesarskich i koronacyjnych oraz jako archiwum dokumentów państwowych.
22 marca, 2022

Zamek Praski Drogą Królewską

Przejedź przez Most Karola i odwiedź Zamek - jedną z największych twierdz Europy Środkowej i kwintesencję Republiki Czeskiej. Wita, Stary Pałac Królewski, urokliwy Ogród Królewski, Bazylikę św. Jerzego i Złotą Uliczkę.
22 marca, 2022

Zamek Křivoklát Wycieczka prywatna

Rozległy gotycki zamek królewski, pierwotnie myśliwski zamek Przemyślidów, pochodzi z XIII w., a pod koniec XV w. został przebudowany dla Władysława Jagiełły. W XVI wieku był wykorzystywany jako więzienie, a następnie został spalony w 1643 roku i odrestaurowany na przełomie XIX i XX wieku. Do charakterystycznych wnętrz zamku należą kaplica, sala rycerska, sala królewska, biblioteka Fürstenbergów, więzienie i muzeum Fürstenbergów, w którym przechowywane są obrazy i książki.
22 marca, 2022

Zamek Konopiště Wycieczka prywatna

Zamek Konopiszte ma bogatą i zróżnicowaną historię architektoniczną. Pierwotny zamek został zbudowany jako forteca, a jego wygląd nawiązywał do stylu francuskich cytadeli. W późniejszym okresie, w związku z posiadaniem różnych właścicieli, w twierdzy panował zarówno styl barokowy, jak i renesansowy. Ostatnim prywatnym właścicielem tej posiadłości był arcyksiążę Franciszek Ferdynand, który pozostał jej właścicielem aż do swojej śmierci na początku I wojny światowej.
22 marca, 2022

Zamek Karlštejn Wycieczka prywatna

Ta średniowieczna forteca położona jest pośród zapierających dech w piersiach krajobrazów, a podróż powrotną do Pragi można odbyć jeszcze przed zapadnięciem zmroku. Bliskość Pragi sprawia, że Karlštejn jest jedną z największych atrakcji turystycznych w Pradze. Ten urzekający gotycki zamek został założony w 1348 r. przez króla czeskiego i cesarza rzymskiego Karola IV w celu przechowywania królewskich skarbów i dokumentów.
22 marca, 2022

Wycieczka po kulturze piwnej

Ta piesza wycieczka zaprowadzi Cię do najpopularniejszych barów i pubów w Pradze, gdzie będziesz mógł skosztować próbek lokalnych piw i zdobyć wiedzę na temat historii warzenia piwa w tym kraju. Jeśli jesteś bywalcem barów i/lub miłośnikiem piwa, to ta wycieczka jest zdecydowanie dla Ciebie.
22 marca, 2022

Wycieczka indywidualna

Poinformuj nas, co chcesz zobaczyć, w jakim przedziale czasowym chcesz zwiedzać i jakie są Twoje preferencje. Ta wycieczka będzie odpowiadać Twoim życzeniom - przewodnik mówi po angielsku, hiszpańsku, rosyjsku, włosku, niemiecku itd.
22 marca, 2022

Wycieczka do miejsca pamięci w Terezinie

Ten dawny fort wojskowy, zbudowany w XVIII wieku przez cesarza Józefa II, zawsze będzie opowiadał historie związane z II wojną światową.
22 marca, 2022

Wycieczka do Kutnej Hory

To starożytne miasto było w średniowieczu ośrodkiem wydobycia srebra, dzięki czemu stało się drugim najbogatszym miastem Królestwa Czeskiego. Liczne zabytki architektury Kutnej Hory i bardzo dobrze zachowane centrum miasta mówią o sławie i bogactwie tego historycznego miasta, sławie i bogactwie, które trwają do dziś.
22 marca, 2022

Wycieczka do Drezna

W mieście znajduje się słynna Galeria Sztuki Zwinger, w której z kolei można podziwiać słynną Madonnę Sykstyńską, słynny obraz Rafaela. Można tu również podziwiać wiele innych wybitnych dzieł starych mistrzów z XIV-XVII wieku - Rubensa, Rembrandta, Poussina itd.
22 marca, 2022

Wspólne przejazdy

Współdzielony transport wahadłowy "od drzwi do drzwi" jest idealnym rozwiązaniem dla osób podróżujących z ograniczonym budżetem.
22 marca, 2022

Wielkie zwiedzanie miasta

Ta trzyczęściowa wycieczka jest fantastyczna, ponieważ dokładnie ukazuje Pragę jako historyczną i architektoniczną perłę Europy Środkowej. Wycieczka trwa trzy i pół godziny, obejmuje spacer, przejażdżkę autobusem i łodzią i pokazuje najlepsze miejsca w Pradze, w tym Stare Miasto, Nowe Miasto, Małe Miasto i Hradczany.

Dlaczego powinienem zarezerwować wcześniej?

Czekanie na publiczny transport po długiej męczącej podróży jest zawsze stresujące. Istnieje również ryzyko, że zwykłe taksówki uliczne mogą Cię oszukać widząc, że jesteś turystą i nie znasz się na lokalnych cenach podróży. Jedną z najpopularniejszych sztuczek wspomnianych taksówkarzy jest wybranie dłuższej drogi przez obwodnicę na autostradzie, aby zwiększyć cenę podróży. W odróżnieniu od innych taksówek znajdujących się na praskim lotnisku, nie naliczamy 10 EUR opłaty za usługę za samo złożenie rezerwacji. Aby zapewnić sobie najlepszy transfer lotniskowy – na który zasługujesz – powinieneś złożyć wcześniejszą rezerwację z nami. Wtedy możesz być spokojny, że twój szofer będzie na Ciebie czekał – nawet jeśli twój lot będzie opóźniony lub wylądujesz wcześniej. Nasz szofer pomoże również z Twoim bagażem. Chociaż nasze ceny są stałe, masz gwarancję zaoszczędzenia nawet do 50% w porównaniu do innych ulicznych taksówek.

Jesteśmy polecani w przewodnikach

Nasze usługi są wspomniane w przewodnikach jak Rick Steve’s Prague & The Czech Republic, Lonely Planet i wielu innych.