Usługa minibusów obsługiwana jest przez pojazdy Mercedes Vito i VW Transporter do 8pax. Nasz serwis autokarowy to Mercedes Sprinter minibus do 20pax, autobus ISUZU do 30pax i autobusy Mercedes Turismo do 54pax.
Nasze transfery ekonomiczne są dostarczane przez mniejsze pojazdy z ograniczoną pojemnością bagażnika. Głównie korzystamy z samochodów jak Skoda Octavia i jej podobnych.
W przypadku prywatnych transferów w większości korzystamy z samochodów jak Škoda Superb lub VW Passat, które są idealne do maksymalnie czterech pasażerów. Jeśli więc masz więcej niż cztery średniej wielkości bagaże, zalecamy korzystanie z minivanów za taką samą cenę.
Do wspólnych transferów w większości korzystamy z minivanów Mercedes Vito. Pasażerom podróżującym z większą ilością bagaży lub/i dziećmi polecamy rezerwację naszego prywatnego sedana lub minivana.
Nasze transfery limuzyną składają się z samochodów Lincoln, Hummer i Cadillac z limitowanym miejscem w bagażniku. Jeśli masz dużo bagaży lub podróżujesz w grupie większej niż pięć pasażerów, możesz potrzebować dodatkowego samochodu do przewozu bagażu.

Dlaczego powinienem zarezerwować wcześniej?

Czekanie na publiczny transport po długiej męczącej podróży jest zawsze stresujące. Istnieje również ryzyko, że zwykłe taksówki uliczne mogą Cię oszukać widząc, że jesteś turystą i nie znasz się na lokalnych cenach podróży. Jedną z najpopularniejszych sztuczek wspomnianych taksówkarzy jest wybranie dłuższej drogi przez obwodnicę na autostradzie, aby zwiększyć cenę podróży. W odróżnieniu od innych taksówek znajdujących się na praskim lotnisku, nie naliczamy 10 EUR opłaty za usługę za samo złożenie rezerwacji. Aby zapewnić sobie najlepszy transfer lotniskowy – na który zasługujesz – powinieneś złożyć wcześniejszą rezerwację z nami. Wtedy możesz być spokojny, że twój szofer będzie na Ciebie czekał – nawet jeśli twój lot będzie opóźniony lub wylądujesz wcześniej. Nasz szofer pomoże również z Twoim bagażem. Chociaż nasze ceny są stałe, masz gwarancję zaoszczędzenia nawet do 50% w porównaniu do innych ulicznych taksówek.

Jesteśmy polecani w przewodnikach

Nasze usługi są wspomniane w przewodnikach jak Rick Steve’s Prague & The Czech Republic, Lonely Planet i wielu innych.