Transfery lotniskowe Praga - gwarancja bezpieczeństwa

Wszyscy nasi kierowcy są codziennie badani lub w pełni zaszczepieni na COVID-19 i noszą maski na twarz (FFP2 lub N95).

Aby zminimalizować wszelkie ryzyko, regularnie sprawdzamy samochody i informujemy naszych kierowców o najlepszych i najskuteczniejszych sposobach zapobiegania rozprzestrzenianiu się infekcji. Kierowcy są zobowiązani do przestrzegania naszych standardów bezpieczeństwa, a w szczególności do noszenia masek ochronnych i dezynfekowania swoich samochodów po każdej jeździe. Szoferzy są również codziennie badani pod kątem temperatury i mogą prowadzić pojazdy tylko wtedy, gdy nie mają gorączki ani innych objawów grypy.

Uprzejmie prosimy również o noszenie maski na twarz, która zakrywa usta i nos podczas korzystania z naszych usług transportowych. Pasażerom zaleca się również stosowanie środków do dezynfekcji rąk przed wejściem do pojazdu. Zalecamy siedzenie na tylnych siedzeniach i, jeśli to możliwe, otwieranie okien, aby zapewnić dodatkową wentylację. Podczas kaszlu lub kichania należy zakrywać usta łokciem lub chusteczką.


Bezpieczeństwo dzieci

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich dzieci tak samo jak Ty. Jeśli podróżują z Państwem małe aniołki, prosimy o poinformowanie nas o tym wcześniej - podczas dokonywania rezerwacji - abyśmy mogli zorganizować odpowiednie miejsca siedzące i inne środki bezpieczeństwa oraz przygotować je na Państwa przyjazd. Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci życie, usługi te świadczymy za darmo! Posiadanie fotelików dla niemowląt nie jest obowiązkowe, ale jest bardzo zalecane. Prague Airport Transfers zdecydowanie popiera i stosuje się do przepisów bezpieczeństwa i zaleceń dotyczących podróży z dziećmi, zgodnie z lokalnym Ministerstwem Transportu.


Bezpieczeństwo pasażerów

Uważamy, że nasi klienci powinni mieć zapewnione najlepsze możliwe środki bezpieczeństwa, dlatego też dbamy o to, aby wszystkie nasze pojazdy były ubezpieczone - znacznie powyżej zobowiązań konstytucyjnych. Naszym priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa klientom i sprawienie, by ich podróż przebiegła bezproblemowo, ponieważ rozumiemy, że zadowolony klient mówi sam za siebie.


Foteliki samochodowe dla dzieci

Rodzaje oferowanych przez nas fotelików samochodowych dla dzieci:

Foteliki samochodowe dlaniemowląt - Przeznaczone dla dzieci o wadze do 9 kg (20 funtów). Przekłada się na wiek do 1 roku życia.

Foteliki samochodowe dlamaluchów - odpowiednie dla dzieci ważących od 9 kg do 18 kg (20-40 funtów). Przekłada się na dzieci w wieku od 1 do 4 lat.

Foteliki podwyższające - odpowiednie dla dzieci o wadze od 18 kg do 36 kg (40-80 funtów). Przekłada się to na dzieci w wieku od 4 do 12 lat.


Bezpieczeństwo pojazdów

Kolejnym krokiem, jaki podejmujemy, aby Twoja podróż z nami była bezpieczna, jest wykorzystanie systemu GPS do monitorowania naszych pojazdów. Wszystkie nasze pojazdy są wyposażone w system GPS i są zawsze monitorowane i śledzone, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo. Jeśli potrzebujesz transferu z lub na lotnisko, a nawet do miasta, zazwyczaj możemy zorganizować pojazd w ciągu 15 minut.

Nasi doświadczeni i kompetentni kierowcy mają za sobą 10 lat wysokiej jakości usług i mówią po angielsku. Są uprzejmi i pomogą Ci z bagażem. Ponadto możesz korzystać z całodobowej obsługi klienta, zarówno przez telefon, jak i pocztę elektroniczną.


Gwarantowana najlepsza cena

Nasi klienci mogą być pewni, że ceny i usługi świadczone przez nas w zakresie oferowanych pojazdów są niezrównane. Ponadto zapewniamy gwarancję zwrotu pieniędzy - bez zadawania pytań. Ponadto nasi klienci mogą w każdej chwili bezpłatnie zrezygnować z rezerwacji - bez konieczności wpłacania kaucji.

Cenimy sobie również więź i zaufanie między nami a klientem. Dlatego też od samego początku jesteśmy całkowicie transparentni, a cena, na którą zgadzają się klienci, jest ceną stałą. Klient nie będzie musiał płacić żadnych ukrytych lub dodatkowych rachunków - takich jak opłaty parkingowe, opłaty za oczekiwanie, taksometry itp.


Obietnica najlepszej obsługi

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że w Pradze taksówkarz policzy sobie za przejazd znacznie więcej niż wynosi rzeczywista cena za przejazd. Kierowca może nie znać Twojego języka, a pojazd może być znacznie mniej komfortowy od Twoich upodobań. Zaleca się zarezerwowanie transferu z Prague Airport Services - trwa to zaledwie 5 minut i pozwala uniknąć wszystkich wyżej wymienionych zagrożeń. Mimo że niektórzy klienci mogą nieufnie podchodzić do usługi wynajmu taksówek online, której warunki są bardziej niż uczciwe, gwarantujemy, że świadczone przez nas usługi są po prostu elitarne (nie wymagamy płatności z góry).