Zapewniamy doskonałą jakość usług

Nasi szoferzy to wyszkoleni profesjonaliści

Przyjeżdżają po Ciebie wcześnie, abyś nigdy nie spóźnił się na specjalną okazję; niezależnie od tego, czy jesteś na przyjęciu urodzinowym, na spotkaniu biznesowym, czy potrzebujesz transportu z lotniska - nasi szoferzy są po to, aby zapewnić Ci usługi najwyższej jakości.

Wszyscy nasi kierowcy są dobrze ubrani i dobrze wychowani. Są uprzejmi, pomocni i wykazują się profesjonalizmem.

Wszyscy nasi szoferzy posługują się biegle językiem angielskim, a niektórzy znają nawet inne języki, takie jak niemiecki czy rosyjski. Jeśli potrzebujesz szofera mówiącego w innym języku lub takiego, który lepiej niż przeciętnie posługuje się językiem angielskim, poinformuj nas o tym podczas dokonywania rezerwacji.

Nasi kierowcy

Przylot na lotnisko w Pradze

Po przyjeździe na lotnisko w Pradze czeka na Ciebie nasz szofer. Będą oni trzymać widoczną pomarańczową kartkę z Twoim nazwiskiem i logo naszej firmy, więc łatwo będzie ich zauważyć. Szofer przeniesie za Ciebie bagaże do samochodu - to także część naszej usługi.

Jeśli chcesz dokonać innych rezerwacji, nasi pomocni szoferzy chętnie Ci pomogą. Pomogą Ci także znaleźć odpowiedzi na wszelkie pytania i bezpiecznie zawiozą Cię do celu.

Napiwek dla szofera na koniec podróży (zwykle około 10% całości) jest opcjonalny i zależy wyłącznie od Twojego uznania.

Nasi kierowcy

Galeria Szoferów

Nasi kierowcy