Wycieczki piesze i krajoznawcze po Pradze z angielskim komentarzem

Prowadzone przez licencjonowanych przewodników

Pytania - Spacery, wycieczki, zwiedzanie | Punkt spotkań | O spacerach | Wycieczki prywatne

Jednym z najlepszych sposobów na zwiedzanie Pragi i pobyt w tym mieście jest udział w pieszej wycieczce po mieście. Nie tylko poznasz najlepsze miejsca w mieście, które koniecznie trzeba zobaczyć, ale także nasi przewodnicy pokażą Ci wiele ukrytych miejsc i zabytków, których z pewnością nie zauważysz na własną rękę! Wycieczki piesze po Pradze są doskonałą okazją do poznania bogatej historii i wspaniałej architektury miasta oraz pomagają nawiązać z nim kontakt.

Aby zapewnić wszystkim turystom możliwość skorzystania z pieszych wycieczek po Pradze, przygotowaliśmy podstawową bezpłatną pieszą wycieczkę po Pradze, w której można wziąć udział, jeśli dysponuje się ograniczonym budżetem. Nasze wycieczki odbywają się codziennie i zazwyczaj wyruszają z Rynku Starego Miasta w centrum miasta, chyba że ustalono inaczej.

Oferujemy również zwiedzanie autokarem, które będzie idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie są zainteresowane chodzeniem pieszo. Zostaniesz odebrany z hotelu i oprowadzony po mieście, aby obejrzeć piękne zabytki, które Praga ma do zaoferowania.

PAT Guide
22 marca, 2022

Zamek Praski Drogą Królewską

Przejedź przez Most Karola i odwiedź Zamek - jedną z największych twierdz Europy Środkowej i kwintesencję Republiki Czeskiej. Wita, Stary Pałac Królewski, urokliwy Ogród Królewski, Bazylikę św. Jerzego i Złotą Uliczkę.
22 marca, 2022

Wycieczka po kulturze piwnej

Ta piesza wycieczka zaprowadzi Cię do najpopularniejszych barów i pubów w Pradze, gdzie będziesz mógł skosztować próbek lokalnych piw i zdobyć wiedzę na temat historii warzenia piwa w tym kraju. Jeśli jesteś bywalcem barów i/lub miłośnikiem piwa, to ta wycieczka jest zdecydowanie dla Ciebie.
22 marca, 2022

Wielkie zwiedzanie miasta

Ta trzyczęściowa wycieczka jest fantastyczna, ponieważ dokładnie ukazuje Pragę jako historyczną i architektoniczną perłę Europy Środkowej. Wycieczka trwa trzy i pół godziny, obejmuje spacer, przejażdżkę autobusem i łodzią i pokazuje najlepsze miejsca w Pradze, w tym Stare Miasto, Nowe Miasto, Małe Miasto i Hradczany.
22 marca, 2022

Superior Tour of Prague

Ta najbardziej popularna wśród turystów wycieczka pozwoli Ci poznać wszystkie najlepsze miejsca w Pradze. Ta sześciogodzinna wycieczka obejmuje spacer, rejs statkiem po Wełtawie, obiad i przejażdżkę tramwajem.
22 marca, 2022

Praga Free Walking Tour

Podczas tej czterogodzinnej wycieczki z przewodnikiem, bezpłatnej dla wszystkich naszych klientów korzystających z transferu z lotniska, zobaczysz najważniejsze miejsca w Pradze, w tym Plac Wacława, Zamek Praski i Most Karola. Wycieczka jest prowadzona w języku angielskim.
22 marca, 2022

Nocna wycieczka po Pradze

Ta wycieczka, idealna dla turystów, którzy mają wolny wieczór, zabierze Cię w pełen wdzięku rejs po Wełtawie i pozwoli Ci podziwiać zapierające dech w piersiach nocne światła Pragi. Autobusem dostaniesz się na statek, z którego będziesz mógł podziwiać niezrównane widoki nocnego życia Pragi. Gorący i zimny bufet oraz muzyka na żywo na łodzi sprawią, że wieczór będzie jeszcze bardziej rozrywkowy!

Prywatni przewodnicy

Można również wybrać prywatne wycieczki po Pradze i całej Republice Czeskiej, prowadzone przez profesjonalnych przewodników. Nasi przewodnicy są licencjonowani i odpowiednio wykwalifikowani, posiadają niezbędne wykształcenie i certyfikaty wydane przez Praski Serwis Informacyjny. Ich rozległa wiedza na temat języków, historii, architektury i sztuki jest dla nas powodem do dumy. Nasi przewodnicy potrafią opowiadać w większości popularnych języków (takich jak niemiecki, hiszpański, portugalski, francuski, holenderski, włoski i rosyjski). Za usługi przewodnika naliczana jest stała stawka godzinowa, która nie zależy od liczby osób w grupie (zalecamy jednak, aby na jednego przewodnika przypadało maksymalnie 20 osób). Nasza standardowa stawka wynosi od 500 koron czeskich za godzinę w przypadku większości popularnych języków.

Aby uzyskać dokładną ofertę cenową, można się z nami skontaktować tutaj.

Rabaty

Jeśli zarezerwujesz u nas transfer z lotniska lub dworca kolejowego i dokonasz przedpłaty online, otrzymasz 11% zniżki - zarówno na wycieczkę, jak i na transfer. Podczas dokonywania rezerwacji należy wpisać "Transport i wycieczki 11% zniżki", co umożliwi skorzystanie ze zniżki. Opłatę za rezerwację należy uiścić co najmniej 24 godziny przed datą odbioru lub wycieczki.

Zniżka nie dotyczy wycieczek już objętych zniżką, takich jak Superior Tour Special Offer oraz Dinner on the River Cruise. Obowiązują standardowe zasady anulowania rezerwacji.