Codziennie w języku angielskim w małej grupie prowadzonej przez profesjonalnych, licencjonowanych przewodników, którzy zadbają o to, aby zapewnić Ci rozrywkę

Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować Państwu piesze wycieczki prowadzone przez profesjonalnych przewodników, którzy posiadają uznaną licencję "Oficjalnego przewodnika po Pradze". Naszym celem jest pokazanie Ci Pragi w najbardziej dogodny sposób, w małej grupie, gdzie będziesz mógł poczuć prawdziwą atmosferę naszego starożytnego miasta. Chcemy, abyś wraz z przewodnikiem dobrze się bawił i miło spędził czas! Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych spacerów!

 • C. J. Andrews

  Właśnie wróciliśmy z Pragi i skorzystaliśmy z Państwa usług w drodze na lotnisko i z powrotem oraz podczas wieczornej wycieczki po rzece.

  Wszystkie ustalenia były pierwszorzędne.... czas, mili kierowcy i kontakt ze strony biura.... sms-y, e-maile itp.

  Dobra robota i dziękuję.

  Nie mogę znaleźć referencji, ale to nie ma znaczenia, po prostu dobra obsługa z waszej strony

  C. J. Andrews
 • Emma Luing and family

  Chciałam napisać do Państwa, aby podziękować za wspaniałą obsługę, jaką otrzymaliśmy podczas naszego ostatniego urlopu w Karlowych Warach. Wszyscy kierowcy biegle posługują się językiem angielskim i sprawiają, że klient czuje się swobodnie i komfortowo, chętnie rozmawiają, ale nigdy nie domagają się rozmowy. Nie mogłabym być bardziej zadowolona z usług, jakie otrzymaliśmy, a w szczególności z przemiłego kierowcy, który zawiózł nas z lotniska do Grand Hotelu Pupp i odebrał nas z hotelu - byliśmy wdzięczni za jego spokojną naturę i za to, że chętnie się dla nas zatrzymywał, ponieważ podróż trwała chwilę. Doceniliśmy to, że był bardzo ostrożnym kierowcą, ponieważ pogoda była dość oblodzona, i że na pierwszym miejscu stawiał nasze bezpieczeństwo. Z przyjemnością udzielę Państwu wszelkich informacji i będę Państwa gorąco polecać zarówno w serwisie Trip Advisor, jak i wszystkim znajomym podróżującym do Pragi. Z niecierpliwością czekamy na kolejną rezerwację w grudniu 2015 r.

  Emma Luing and family
 • Tom Scott

  Witam, chciałam pochwalić mojego kierowcę, który był sprawny, bardzo uprzejmy, kompetentny i przyjazny - i oczywiście mówił nienaganną angielszczyzną! Dzięki niemu moja podróż do centrum Pragi była bardzo przyjemna le po ciężkim dniu. Bardzo dziękuję i proszę mu podziękować; przepraszam, nie pamiętam jego nazwiska.

  Tom Scott
 • Karen Copley

  Witam, korzystaliśmy z Państwa usług w dniu 14 grudnia 2014 r. Właśnie poleciłam wasze usługi jako doskonałe na Trip Advisor, proszę nie pozwólcie, aby wasze standardy spadły, nadal świadczcie doskonałe usługi, a wasza przyszłość będzie bezpieczna.

  Karen Copley
 • Elizabeth Madsen

  Chciałabym bardzo podziękować za wspaniałą obsługę, którą otrzymaliśmy podczas naszej wizyty w Pradze tydzień temu:-))wszyscy nasi kierowcy byli dobrze wychowani, profesjonalni i bardzo pomocni:-))będziemy absolutnie polecać waszą firmę naszym przyjaciołom i rodzinie:-))) Dziękuję z całego serca za uczynienie naszej wizyty w Pradze niesamowitą i niezapomnianą. Muszę powiedzieć, że wszyscy byliśmy pod wrażeniem waszych kierowców:-)))))) Jeszcze raz dziękujemy i na pewno wrócimy do Pragi i ponownie skorzystamy z waszych usług:-)))))

  Elizabeth Madsen
 • Nigel Uzzell

  Chciałam tylko napisać, jak fantastyczna jest wasza obsługa. W niedzielę 22 lutego mieliśmy takie opóźnienie z powodu problemów z załogą, a następnie problemów technicznych, że nie wierzyłem, że kiedykolwiek dotrzemy do Pragi. Skorzystałem z numeru infolinii podanego w e-mailu, a pani, z którą rozmawiałem, udzieliła mi jasnych i zrozumiałych informacji, a gdy ustaliliśmy nowy czas, potwierdziła, że Hummer będzie na miejscu mimo spóźnienia. To była specjalna gratka z okazji moich urodzin, którą zorganizowałem dla moich gości, którzy po raz pierwszy odwiedzili Pragę, a przyjazd na lotnisko po rozczarowaniu opóźnieniami i znalezienie tam Hummera, który czekał na nich, sprawiło, że wakacje zaczęły się wspaniale. Kierowca był również doskonały i opuścił okna dokładnie we właściwym momencie, aby zapewnić gościom magiczny widok na miasto. Cóż to za sposób na przyjazd. Ponadto w dniu wyjazdu, gdy musieliśmy zmienić numery startowe z powodu pomyłki kogoś innego, pracownicy działu pomocy szybko i sprawnie załatwili nam dodatkowy pojazd. Muszę powiedzieć, że wasza obsługa była doskonała i z pewnością poleciłbym was każdemu i z pewnością skorzystam z waszej pomocy ponownie. Bardzo dziękuję za wszelką pomoc.

  Nigel Uzzell
 • Kim Teague

  To tylko krótki e-mail, aby pochwalić was za waszą obsługę. Punktualnie, z przyjaznym i sprawnym personelem, który zapewnia doskonały stosunek jakości do ceny. Z łatwością poleciłabym Was każdemu, kto odwiedza miasto. Bardzo dziękuję.

   

  Kim Teague
 • Ian McLaren, Edinburgh

  Drogi Stevenie, chciałbym tylko powiedzieć, że byłem pod wielkim wrażeniem Twojej usługi transferu. Doskonały komfort, szybcy i sprawni kierowcy, ale... wasz mały przewodnik był po prostu FABULOUS do przeglądania przy koktajlu i kolacji...

  Ian McLaren, Edinburgh
 • Jackie O'Dowd

  Cześć,

  Chciałem tylko podziękować za wspaniałą obsługę, bardzo profesjonalną i niezawodną, dzięki której mogliśmy się zrelaksować i cieszyć naszym długim weekendem. Jeszcze raz dziękuję.

  Zwiedzanie Pragi - od 27 lutego 2015 r. do 2 marca 2015 r.

  Jackie O'Dowd
 • O'Sullivan

  Właśnie odbyliśmy podróż z hotelu na lotnisko. Dziękuję za dwie bardzo łatwe podróże. Przyjemny kierowca, szybka odpowiedź na zapytania mailowe. Z przyjemnością polecam Państwa usługi. Serdeczne podziękowania

  O'Sullivan
 • Kevin Fletcher-Biles

  Rezerwacji dokonano przez Internet z Wielkiej Brytanii na kilka dni przed wyjazdem. Łatwy system rezerwacji, szybkie potwierdzenie i brak konieczności wcześniejszej zapłaty - wystarczyło zapłacić kierowcy po przyjeździe do hotelu. Przejrzysta i dokładna wycena (ok. 16 GBP za samochód), którym była ogromna Skoda Superb kombi, która z powodzeniem pomieściłaby 4 pasażerów i bagaże, kierowca mówiący po angielsku spotyka się z Tobą przy przyjeździe i pomaga z bagażami. Sprawny transfer prosto do hotelu, bez konieczności korzystania z lokalnych środków transportu publicznego lub drogich taksówek. Najlepszym momentem było otrzymanie vouchera na bezpłatną pieszą wycieczkę po mieście z Rynku Starego Miasta. Okazało się, że był to pięciogodzinny spacer, podczas którego można było zobaczyć większość najważniejszych zabytków miasta, w tym wspinaczkę na zamek z anglojęzycznym studentem; warto było zapłacić za samą taksówkę. Byliśmy pod tak dużym wrażeniem, że bez wahania zarezerwowaliśmy podróż powrotną na lotnisko w tej firmie.

  Kevin Fletcher-Biles
 • vicki webster

  Cześć

  Chciałam tylko napisać, że jestem bardzo zadowolona z usług, które otrzymałam.

  Szczególne podziękowania dla Rossa, kierownika wycieczki, za darmową wycieczkę w niedzielę. Jego wiedza, doświadczenie i entuzjazm były po prostu niesamowite i z chęcią zrezygnowałabym z zapłacenia za tę wycieczkę właśnie z jego powodu. Pogoda trochę mu nie sprzyjała, ale nie przeszkodziło to w zwiedzaniu. Zrobił wszystko, co w jego mocy, aby upewnić się, że zatrzymaliśmy się pod zadaszeniem, tak abyśmy mogli schronić się przed drobnymi opadami (dał nawet swój parasol jednemu z gości w grupie!) Mam nadzieję, że on i jego szefowie zdają sobie sprawę, jak dobry jest w swojej pracy.

  Jak na darmową wycieczkę, byłem zdumiony. Dużo podróżuję i była to zdecydowanie najbardziej kompleksowa wycieczka, w jakiej brałem udział. Proszę przekazać moje podziękowania Rossowi i mam nadzieję, że w jakiś sposób otrzyma on gratulacje za wspaniałą pracę, którą wykonuje!

  Dziękuję, Vicki

  vicki webster
 • Catherine Hancock-Peat

  Dobry wieczór,

  Chciałam tylko podziękować za doskonałą obsługę, jaką otrzymaliśmy od Państwa firmy podczas naszej wizyty w Pradze. Obaj kierowcy dobrze się prezentowali, byli bardzo uprzejmi, pomocni i punktualni, a samochody były czyste i wygodne.

  Byliśmy pod wielkim wrażeniem profesjonalnej obsługi i z pewnością skorzystalibyśmy z waszej oferty ponownie. Będę polecał waszą firmę przyjaciołom i rodzinie, jeśli odwiedzą Pragę.

  Bardzo dziękuję.

  Catherine Hancock-Peat
 • Witam, chciałem tylko poinformować, że Grand Walk był bardzo udany. Była bardzo wspaniała i bardzo zabawna. Czy mógłbyś przekazać moje podziękowania Marcie? Marylyn R.

 • Dobry wieczór. Właśnie wróciliśmy do domu z Pragi i chcielibyśmy skorzystać z okazji, aby wyrazić, jak bardzo podobała nam się nasza wycieczka Superior z Petrą. Liz E.