Podróżowanie na lotnisko i z lotniska

Z usługą transferu na lotnisko w Pradze wszystko jest proste

Przyjazd na lotnisko | Przyjazd na dworzec kolejowy | Przyjazd na dworzec autobusowy | Odtwórz wideo

Jak to działa?
1

Książka online

Zaplanuj z wyprzedzeniem swój transfer z lotniska lub dworca.
Jak to działa?
2

Wybierz swój samochód

Wybierz typ pojazdu i inne opcje dodatkowe. Zapłać gotówką lub kartą.
Jak to działa?
3

Poznaj swojego kierowcę

Nasz kierowca powita Cię na lotnisku.
Jak to działa?
4

Ciesz się bezpiecznym transferem

Po drodze do hotelu nasz kierowca udzieli Ci przydatnych informacji.
Jak to działa?

Rezerwacja

Jeśli jesteś zainteresowany wynajęciem transferu z lotniska, możesz wypełnić nasz formularz lub zadzwonić do nas bezpośrednio. Można również wybrać najwygodniejszą dla siebie formę płatności - gotówką w momencie przybycia do kierowcy, kartą kredytową lub płacąc z góry przez Internet. Jednym z czynników odróżniających nas od transportu publicznego jest to, że z naszych usług można korzystać 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, dzięki czemu można podróżować na lotnisko lub z lotniska w dowolnie wybranym przez siebie czasie. Jeśli planujesz przyjazd do Pragi w ciągu godziny lub chcesz porozmawiać bezpośrednio z naszymi agentami, zalecamy skontaktowanie się z nami telefonicznie. Jeśli jednak nie chcesz rezerwować transferu z lotniska z wyprzedzeniem, możesz zadzwonić do nas po wylądowaniu na lotnisku w Pradze i umówić się na transfer. Kolejną zaletą jest to, że można do nas dzwonić za darmo.


Niezależnie od tego, czy jesteś turystą, czy mieszkańcem, podróżowanie po Pradze - zwłaszcza w godzinach szczytu - jest dość kłopotliwe. Staje się to jeszcze bardziej kłopotliwe, jeśli cierpisz na jetlag. Jednak z pomocą Prague Airport Transfers - największej firmy przewozowej w Pradze - możesz łatwo i wygodnie dotrzeć do celu.

Przeczytaj więcej referencji

Przyjazd na lotnisko

Po przejściu przez odprawę celną, strefę odbioru bagażu i inne formalności, zostaniesz odebrany przez naszego taksówkarza, który będzie trzymał kartkę z wydrukowanym Twoim nazwiskiem.

Nasz pomocny i oddany kierowca będzie na Ciebie czekał bez względu na wszystko - nawet jeśli Twój lot się opóźni, nie musisz się martwić.

Jak to działa?

Czas podróży i odległość między lotniskiem a hotelem

Czas podróży z lotniska do miejsca docelowego zależy głównie od lokalizacji hotelu i natężenia ruchu.

Odległość między lotniskiem w Pradze a hotelami w Pradze wynosi od 5 km do 35 km, a dojazd z lotniska do celu może zająć od 15 do 40 minut.

Centrum miasta, znane również jako Stare Miasto, znajduje się 20 km od lotniska, czyli zaledwie 25 minut jazdy samochodem.

Przyjazd na dworzec kolejowy

Po przyjeździe na dworzec kolejowy nasz kierowca będzie czekał na Ciebie w holu dworca - tuż obok restauracji Burger King - trzymając kartkę z logo naszej firmy i wydrukowanym Twoim nazwiskiem. Łatwo będzie znaleźć Burger Kinga (a tym samym swojego kierowcę), ponieważ znajduje się on na drodze z peronu do hali przylotów. Niezależnie od tego, na którym dworcu kolejowym przyjedziesz (np. na dworcu w Holešovicach) - nasz kierowca będzie czekał na Ciebie na właściwym peronie i o właściwej godzinie, ponownie trzymając kartkę z logo naszej firmy i wydrukowanym Twoim nazwiskiem. To nie wszystko: nawet jeśli nasz kierowca z jakiegoś powodu będzie musiał na Ciebie poczekać, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów!

Przyjazd na dworzec autobusowy

Po przyjeździe na główny dworzec autobusowy Florenc, nasz kierowca będzie czekał na Ciebie w hali dworca autobusowego - obok restauracji Burger King. Jeśli przyjedziesz na inną stację - nie martw się. Nasz kierowca będzie czekał na Ciebie we właściwej restauracji o właściwej porze, trzymając w ręku kartkę z logo naszej firmy i wydrukowanym Twoim nazwiskiem. Również w tym przypadku nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, jeśli autobus jest opóźniony.