Odkryj piękno Pragi z innej perspektywy

FAQ - Rejsy rzeczne | Miejsce odjazdu łodzi

Rejsy po praskiej rzece pozwalają docenić wszystko, co Praga ma do zaoferowania, z zupełnie innej perspektywy. W przeciwieństwie do pieszych wycieczek lub autobusowych rejsów po zatłoczonych ulicach, nasze rejsy po rzece pozwalają podziwiać wszystkie miejsca wzdłuż spokojnej Wełtawy, która przepływa przez centrum miasta.

Prague Airport Transfers oferuje różnorodne rejsy po rzece w Pradze, które zaspokoją każdy gust i zainteresowania. Niezależnie od tego, czy chcesz podziwiać piękną architekturę Pragi w ciągu dnia, czy też podziwiać światła miasta nocą przy muzyce jazzowej, kolacji i tańcach na pokładzie, mamy dla Ciebie idealną wycieczkę.

Aby wybrać wycieczkę, przejrzyj poniższą listę praskich wycieczek po rzece, a następnie dokonaj rezerwacji online na stronie danej wycieczki. Jeśli masz pytania dotyczące rejsów po rzece, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji - chętnie pomożemy.

22 marca, 2022

Lunch podczas rejsu po rzece

Zwiedzanie Pragi na rzece w najlepszym wydaniu. Podczas rejsu można podziwiać historyczne budowle miasta, a na pokładzie można zjeść obiad w formie bufetu. Przejedź przez historyczne centrum Pragi, zobacz wspaniałe zabytki, takie jak Most Karola, Zamek Praski, kościół św. Mikołaja i Teatr Narodowy.
22 marca, 2022

Kolacja podczas rejsu po rzece

Ten rejs po praskiej rzece odbywa się nocą. Podczas kolacji w formie bufetu i przy muzyce na żywo na pokładzie statku można podziwiać wszystkie najważniejsze zabytki nad Wełtawą. Na tle migoczącego nocnego nieba widać Most Karola, kościół św. Mikołaja i Zamek Praski. Ta wycieczka jest doskonałym wyborem dla osób wybierających się na romantyczny weekend do miasta.
22 marca, 2022

Jazzowy rejs statkiem

Rejs łodzią jazzową to doskonały sposób na spędzenie wieczoru. Podczas rejsu można podziwiać malownicze zabytki Pragi, takie jak Most Karola i Zamek Praski, płynąc po Wełtawie.