Sprawna, niezawodna i doskonała obsługa

Flota samochodów, którą dysponujemy, to wygodny i tani oraz niezawodny środek transportu między lotniskiem w Pradze a innymi miejscami.

Nasze samochody są czyste, luksusowe, wygodne i wolne od dymu tytoniowego. Wszystkim naszym klientom oferujemy usługi na najwyższym poziomie.

Obecnie dysponujemy flotą około 150 pojazdów. Najczęściej są to samochody typu sedan, w których wygodnie może usiąść czterech pasażerów; Skoda Superb, VW Passat i Mercedes E znajdują się w naszej ofercie samochodów typu sedan.

Nasze minibusy, takie jak VW Transporter, Mercedes Viano, VW Caravelle i Mercedes Vito, mogą przewozić jednocześnie do ośmiu pasażerów.

Większe minibusy, np. Mercedes Sprinter, mogą przewozić do 20 pasażerów. Często używamy Mercedesów-Turismo do przewozów autokarowych, w których może podróżować do 49 pasażerów.

Dysponujemy również pojazdami VIP dla różnej liczby pasażerów. Dysponujemy limuzynami biznesowymi i kierowniczymi, takimi jak Mercedes klasy E i Mercedes klasy S, w których w luksusowych warunkach może usiąść od trzech do czterech pasażerów. Z drugiej strony, nasza flota limuzyn rozciągniętych obejmuje Lincolna TC120 (maksymalnie 8 pasażerów), Lancię Thema (maksymalnie 8 pasażerów), Cadillaca (maksymalnie 17 pasażerów) i Hummera 200 (maksymalnie 17 pasażerów).

I nie martw się o bezpieczeństwo samochodów. Abyś wiedział, że wszystkie nasze pojazdy są w pełni ubezpieczone w ramach systemu odpowiedzialności publicznej.

Galeria naszej floty

Our fleet

Mercedes E

Our fleet

Our fleet

Our fleet

Niektóre z pojazdów są wyposażone w nowoczesne narzędzia technologiczne, takie jak hotspoty Wi-Fi, dzięki którym jazda jest jeszcze bardziej płynna i przyjemna. I oczywiście można z nich korzystać bezpłatnie.

W pojazdach akceptowane są najważniejsze karty debetowe i kredytowe dzięki samochodowym terminalom do płatności kartą.