Bardzo łatwo nas znaleźć!

Spacery - Miejsce spotkania (Rynek Starego Miasta)

Miejsce spotkań wszystkich naszych spacerów (z wyjątkiem spacerów z piwem i z duchami) znajduje się na rogu ulicy Paryskiej (Pařížská) i Rynku Starego Miasta. Mikołaja i tuż obok biura turystyki czeskiej. W recepcji hotelu można uzyskać wskazówki, jeśli się o nie poprosi.

Rynek Starego Miasta to jedno z najpopularniejszych miejsc turystycznych w Pradze, położone zaledwie pięć minut pieszo od stacji metra Staromestsa. Na miejscu czeka na Ciebie nasz przewodnik z czerwonym parasolem z logo naszej firmy. Prosimy o przybycie na miejsce co najmniej 10 minut przed rozpoczęciem spaceru.

Identyfikacja przewodnika

Przewodnik będzie miał ze sobą czerwony parasol z nazwą i logo naszej firmy.

Plac Mariański

Plac Mariański jest miejscem, w którym odbędzie się druga część naszej darmowej wycieczki pieszej.

Identyfikacja przewodnika

Przewodnik będzie miał ze sobą czerwony parasol z nazwą i logo naszej firmy.

 

Kiedy przyjechać

Zaleca się przybycie 10 minut przed rozpoczęciem pieszej wycieczki lub 15 minut przed wypłynięciem łodzi.

 

Zarezerwuj wcześniej

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zalecamy wcześniejszą rezerwację online, aby zapewnić sobie miejsce na wycieczce. Dotyczy to w szczególności rejsów rzecznych, ponieważ mają one ograniczoną liczbę miejsc siedzących.

 

Taksówka do miejsca spotkania i z powrotem

Jeśli chcesz, możemy odebrać Cię z hotelu i zawieźć na miejsce spotkania, a po zakończeniu wycieczki odstawić Cię do hotelu lub miejsca docelowego. Można zarezerwować tę usługę, zwłaszcza jeśli hotel, w którym się zatrzymujesz, nie znajduje się w centrum miasta. Za każdy kierunek (do lub z) pobieramy opłatę w wysokości 300 CZK za grupę 1-4 osób i 400 CZK za grupę 5-8 osób.

 

Łodzie - molo odlotowe

Ponieważ organizujemy różne rejsy (kolacja, lunch i rejsy jazzowe), istnieją różne miejsca spotkań. Po dokonaniu rezerwacji otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem i szczegółowymi informacjami o miejscu i czasie odjazdu.