To jest proste jak bułka z masłem...

Przyjazd na Dworzec Główny (Hlavní Nádraží)

Po przyjeździe na Dworzec Główny zobaczysz naszego kierowcę, który będzie czekał w holu dworca, tuż obok restauracji Burger King, trzymając kartkę z logo naszej firmy i wydrukowanym Twoim nazwiskiem. Po przejściu z peronu do hali przylotów należy minąć Burger Kinga, który jest łatwy do znalezienia. W przypadku opóźnienia pociągu lub innych nieprzewidzianych okoliczności czekamy na pasażerów i sprawdzamy online status przyjazdu. Jeśli przyjedziesz wcześniej lub później, nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat.

W mało prawdopodobnym przypadku, gdy nie można zobaczyć naszego kierowcy lub wystąpią inne problemy, można zadzwonić na bezpłatną infolinię w celu uzyskania pomocy.

 

Przyjazd na stację Holešovice (Nádraží Holešovice)

Jeśli przyjedziesz na dworzec kolejowy w Holešovicach, nasz kierowca będzie czekał na peronie dworca (tego, na który przyjeżdża Twój pociąg), trzymając kartkę z logo naszej firmy i wydrukowanym Twoim nazwiskiem. W przypadku opóźnienia pociągu lub innych nieprzewidzianych okoliczności czekamy na pasażerów i sprawdzamy online status ich przyjazdu. W przypadku wcześniejszego lub późniejszego przyjazdu nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat.

W mało prawdopodobnym przypadku, gdy nie widzisz naszego kierowcy lub napotkasz inne problemy, możesz zadzwonić pod numer bezpłatnej infolinii, aby uzyskać pomoc.